• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

T-Mobile Konto - czy to najlepsze konto osobiste?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 12:30
Witam .Ktoś ze znajomych powiedział mi ,ze to jest teraz najlepsze konto jakie mooże być .Jest darmowe i można odzyskać część wydawanych pieniędzy
,jak się płaci karta debetową ( nawet 300 zł . rocznie).Nie ukrywam ,że na tym zwrocie mi zalezy ,bo niestety za dużego dochodu to ja nie mam ,więc każde 10 zł cieszy .Zastanawiam się czy warto przenieść tam swoje konto ?Obecnie mam w Alior Banku.
Cytuj
anna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 12:40
Też jestem zainteresowana tym kontem .Trochę poszukalam opinii w sieci .Powiedzcie mi , czy faktycznie jest tak, że to konto w T-mobile jest w 100% darmowe? Bo czasem gdzieś tam jakieś sygnały w internecie znalazłem, że konto nie jest do końca darmowe, ale teraz to już sama nie wiem jak to jest. Na przykład te komunikaty sms, które kosztują 30 groszy. Nie chciałabym ich dostawać i co wtedy ?
Cytuj
lutek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 12:57
Czasy kiedy polecałem to konto bezpowrotnie minęły .Wprowadzili teraz opłatę ,że jak się nie wyda 200 zł to trzeba coś tam zapłacić bankowi.Oszczędności ewakuowałem do innego banku ,bo trzymać je w T-mobile z takim oprocentowaniem to jakiś żart.Jak na razie cenię sobie darmowe bankomaty .No cóż bank nie jest na całe życie i ja raczej z tym zamierzam się pożegnac .
Cytuj
Radowicz

Niezarejestrowani

30.3.2016 15:06
kysan napisał
Witam .Ktoś ze znajomych powiedział mi ,ze to jest teraz najlepsze konto jakie mooże być .Jest darmowe i można odzyskać część wydawanych pieniędzy
,jak się płaci karta debetową ( nawet 300 zł . rocznie).Nie ukrywam ,że na tym zwrocie mi zalezy ,bo niestety za dużego dochodu to ja nie mam ,więc każde 10 zł cieszy .Zastanawiam się czy warto przenieść tam swoje konto ?Obecnie mam w Alior Banku.
Moj kolega ma i sobie chwali, ale zlaozyl jest w tamtym roku chyba w jakiejs promocji. W kazdym razie mowi, ze nic nie placi.
Cytuj
Odpowiedź