• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata Happy Plus IDEA BANK - czy to najlepsza oferta ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

18.4.2016 20:20
jantrzeci napisał
Witam. Ta lokata Happy jest jeszcze? I to dalej najlepsza lokata z najwyższym oprocentowaniem czy coś nowego się pojawiło? I takie pytanko- załóżmy, że miałem taka lokatę, skończyła mi się, minęło np. 3 miesiące. Czy mogę znowu założyć taką lokatę?


Lokata Happy jest tylko dla nowych klientów. Jeśli już ją raz ktoś miał, drugi raz nie może założyć. Nie założy jej też osoba, która wcześniej otwarła np. konto osobiste, firmowe, itp. Jeśli ktoś założył lokatę Happy odnawialną, po okresie zapadalności trzeba ją zerwać, ponieważ przedłuży się na kolejny okres na warunkach lokaty standardowej - O,1%.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
mati24

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2016 11:28
Mam 8500 zł. na założenie lokaty. Pieniądze nie sa mi na razie potrzebne. Czy ta lokata jest dalej najlepszą z najwyższym oprocentowaniem i na najdłuższy okres czasu? Może pojawiła sie nowa lepsza oferta?
Cytuj
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2016 10:27
Jest dostępna i dalej z najlepszym oprocentowaniem. Szkoda, że nie mozna jej założyć po raz kolejny. Właśnie mi się skończyła i nie za bardzo wiem, gdzie teraz ulokować moje pieniądze? Na razie wydałam dyspozycję przelania mi środków na moje konto ror.
Cytuj
Beata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 10:33
katarzyna napisał
Jest dostępna i dalej z najlepszym oprocentowaniem. Szkoda, że nie mozna jej założyć po raz kolejny. Właśnie mi się skończyła i nie za bardzo wiem, gdzie teraz ulokować moje pieniądze? Na razie wydałam dyspozycję przelania mi środków na moje konto ror.
A jak sie mialo happy to juz nie mozna miec happy plus?
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

6.5.2016 10:42
Beata napisał
katarzyna napisał
Jest dostępna i dalej z najlepszym oprocentowaniem. Szkoda, że nie mozna jej założyć po raz kolejny. Właśnie mi się skończyła i nie za bardzo wiem, gdzie teraz ulokować moje pieniądze? Na razie wydałam dyspozycję przelania mi środków na moje konto ror.
A jak sie mialo happy to juz nie mozna miec happy plus?
Skoro jest dla nowych klientów...
Cytuj
Minth

Niezarejestrowani

28.2.2017 22:42
Chyba bym jednak pozostała przy starej, dobrej Happy. Jedyne co mi szkoda, to że jest tylko dla nowych klientów. :)
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2017 9:51
Jeśli szukacie dobrej lokaty to zainteresujcie się kontem w Nest Banku. To nowa nazwa SMART Banku, założonego przez pomysłodawcę mBanku. Konto i karta są całkowicie bezpłatne. A dla nowych klientów jest teraz 3 miesięczna Nest Lokata Witaj na 4% do 10 000zł.
A oprócz niej jest też kilka innych ciekawych propozycji oszczędzania.
Wypowiedź została zmieniona przez: Bonsu 13.3.2017 9:51
Cytuj
Miłosz

Niezarejestrowani

6.7.2017 12:38
Wracając do lokat jednak. Skusiła mnie Happy Pro dla nowych klientów. Nie wymaga dodatkowych produktów i jest tylko na 3 miesiące. Dla mnie takie warunki są ok.
Cytuj
Flora

Niezarejestrowani

31.7.2017 21:20
Teraz można dodatkowo zyskać przy lokacie Happy i to dowolnej. W promocji Happy Wakacje rozdają bony na 200 zł do fly.pl, więc obok % z Happy pojawia się dodatkowa korzyść. :)
Cytuj
Ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2017 10:51
Flora napisał
Teraz można dodatkowo zyskać przy lokacie Happy i to dowolnej. W promocji Happy Wakacje rozdają bony na 200 zł do fly.pl, więc obok % z Happy pojawia się dodatkowa korzyść. :)

A zakładając lokatę przez klub Fast50Club.pl można uzyskać jeszcze więcej.
Cytuj
Odpowiedź