• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kantor w Raiffeisen Polbank czy warto otworzyć ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 19:33
Witam .Mój tato pracuje wyjeżdża do pracy do Holandii.Chciałam zapytac ,czy w Jego wypadku dobrze otworzyć takie konto w banku? Nie wiem nawet czy to jest konto? Chodzi o bezpieczeństwo w przelewach zarobionych pieniędzy.Chodzi mi też o to ,zeby nie tracic na zarobku w obcej walucie.Jeżeli ten kantor jest do prowadzenia tylko inwestycji ,to w takim razie gdzie tato powinien zalożyć najlepiej konto.Teraz ma wspólne z mamą w BZWBK.Czy tam mozna wpłacać pieniądze zarobione za granicą ?
Cytuj
korneliaS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:46
Mi się wydaje ,że ten kantor to jest to jakiegos inwestowania w walucie obcej.Też mam konto w BZWBK i tam jest konto walutowe.Niech rodzice dobrze sie rozejrza po zalogowaniu.Najlepiej niech pójdą do odziału i tam wypytaja .Po co tacie nowe konto?
Cytuj
Kamil Karpacz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 10:10
Kantor w Aliorze podobno jest dobry ale ja polecam wymieniac w innych kantorach internetowych, takich jak cinkciarz czy amronet.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 15:06
Witam .Ja od dwóch lat mam mam w BZ WBK. Jestem zadowolona z konta bo prowadzenie rachunku nic nie kosztuje ,poza tym jest ono zintegrowane z moim kontem osobistym.A mój brat ma w SMART Konto EU w euro .Mówi ,ze jest idealnie dopasowane do potrzeb do osób, które często podróżują lub pracują w strefie euro. Niezależnie od kraju, w którym się przebywa, bez konieczności zakładania rachunku w miejscowym banku jest możliwa łatwa obsługa podstawowych finansowych potrzeb .
Cytuj
marcinknap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2016 18:01
Po co Twojemu tacie kantor skoro ma juz konto walutowe na swoim koncie? Dodatkowo ma w pewnym banku. W życiu bym złotówki nie zamienił w jakimś kantorze internetowym . To tak samo jak opłacać rachunki w jakiś dziwnych agencjach, które mogą zwinąć kiedy chcą.A co zrobisz jak właściciel takiego kantoru zniknie pewnego dnia razem z waszymi pieniędzmi? Gdzie go szukać ?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 11:31
Kamil Karpacz napisał
Kantor w Aliorze podobno jest dobry ale ja polecam wymieniac w innych kantorach internetowych, takich jak cinkciarz czy amronet.
Też polecam takie rozwiązanie, maja lepsze kursy.
Cytuj
minio

Niezarejestrowani

14.3.2016 21:09
spoko opinie ma też r-kantor, i z tego co wiem nie trzeba zakładać konta żeby skorxystać
Cytuj
WeraKawencka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 9:41
r-kantor na razie jest niezbyt popularny.
Cytuj
Odpowiedź