• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Millenium Bank- czy warto założyć lokate z opr.3,25% ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bertele

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2016 10:52
Witam Mam w tym banku swoje konto.Ostatnio trochę więcej zarobiłem .Chciałbym te pieniądze odłożyć .Znalazłem w moim banku taką lokatę dla stałych klientów.Wydaje mi sie ,że to nie złe oprocentowanie jak na dzis? Nie chcę przenosić pieniędzy do innego banku ,nie mam czasu potem tego wszystkiego pilnować .Ale teraz tez sie zastanawiam ,czy może jest bank ,który oferuje lepsze warunki ogólne niż ten mój? Może mogłbym przenieśc konto i skorzystać z jakiejś lepszej lokaty? Czy tak w ogóle przeniesienie konta wiąże sie z jakimis konsekwencjami?
Cytuj
ella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2016 12:44
Tez się zastanawiam z tym przeniesieniem konta do innego banku.Mogłabym i wtedy załozyć lokate z najlepszym oprocentowaniem .Od czasów Kredyt Banku jestem tam stałym klientem a teraz w BZWBK.Pieniądze trzymam tylko na oszczędnościowym koncie .Też jestem ciekawa czy sa banki dające lepsze warunki niż mój.
Cytuj
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2016 18:26
Jak nie chcesz przenosic to założ .Zawsze jakieś oprocentowanie wyższe niż rorze.Zapomniałem w jakim banku ,ale mój znajomy opowiadał ,że nie mógł zlikwidować konta i ciągle mu jakieś dopłaty doliczali. Nie wiem jak to się zakończyło i czy w ogole sie zakonczylo.Może nie zmieniaj banku ,ten nie jest taki zly .Moja zona ma tam konto i nie narzeka.
Cytuj
JacekKaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 11:15
m1981 napisał
Jak nie chcesz przenosic to założ .Zawsze jakieś oprocentowanie wyższe niż rorze.Zapomniałem w jakim banku ,ale mój znajomy opowiadał ,że nie mógł zlikwidować konta i ciągle mu jakieś dopłaty doliczali. Nie wiem jak to się zakończyło i czy w ogole sie zakonczylo.Może nie zmieniaj banku ,ten nie jest taki zly .Moja zona ma tam konto i nie narzeka.
3,25 proc. to teraz bardzo dobra oferta. Średnie oprocentowane jakoś ponad 1 proc. wynosi wiec ja bym brał, jakbym miał obecnie wolne środki.
Cytuj
Asterix

Niezarejestrowani

3.4.2016 20:47
bertele napisał
Witam Mam w tym banku swoje konto.Ostatnio trochę więcej zarobiłem .Chciałbym te pieniądze odłożyć .Znalazłem w moim banku taką lokatę dla stałych klientów.Wydaje mi sie ,że to nie złe oprocentowanie jak na dzis? Nie chcę przenosić pieniędzy do innego banku ,nie mam czasu potem tego wszystkiego pilnować .Ale teraz tez sie zastanawiam ,czy może jest bank ,który oferuje lepsze warunki ogólne niż ten mój? Może mogłbym przenieśc konto i skorzystać z jakiejś lepszej lokaty? Czy tak w ogóle przeniesienie konta wiąże sie z jakimis konsekwencjami?

Ja o lepszej ofercie ostatnio jedynie słyszałem w Raiffeisen (Lokata Mobilna), korzystałem na 3 miesiące % wtedy wynosiło 4%. Nie wiem jak teraz, ale oni często mają fajne oferty :)
Cytuj
anna m

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2016 21:23
Poczytaj tutaj trochę i się przekonasz ,że są lepsze oferty lokat ,bo nawet na 4 % i wcale nie trzeba zakładać w bankach nowych kont.A jakież to niby mozna mieć konsekwencje z przeniesieniem konta? Przecięz to Twoje konto i Twoje pieniądze na nie wpływaja ,więc co bankowi do tego?
Cytuj
haiko

Niezarejestrowani

5.4.2016 11:13
anna m napisał
Poczytaj tutaj trochę i się przekonasz ,że są lepsze oferty lokat ,bo nawet na 4 % i wcale nie trzeba zakładać w bankach nowych kont.A jakież to niby mozna mieć konsekwencje z przeniesieniem konta? Przecięz to Twoje konto i Twoje pieniądze na nie wpływaja ,więc co bankowi do tego?
Teraz jest w Fast50Club loata w BGŻ Optima na 3,2proc. Fajna oferta.
Cytuj
Odpowiedź