• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata powyżej 3% dla starych klientów .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 11:07
Mam troche pieniędzy ,wróciły do mnie ze starych lokat .Czy teraz w ogóle jakikolwiek bank ma lokaty z oprocentowaniem 3% dla swoich stałych klientów? Nie mam czasu na zakladanie kilku lokat i zakladaniu nowych kont w bankach ,zeby mieć wyższe oprocentowanie .Poza tym nie chce rozbijać zbytnio sumy moich oszczędności .Mam 120000 zł. .gdzie je ulokować na jak najwyższy zysk?Nie chcę żadnych ofert ze złotem .
Cytuj
ada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 17:28
coś mi się wydaje ,że takich nie ma .No wiesz stary klient to już jest a o nowego to trzeba się postarać i na zachętę coś dać ;)Sama ostatnio robiłam rozpatrzenie i stwierdzam ,ze jak juz coś wyzej to tylko dla stałych .Widziałam ,że jest taka lokata w Lions Banku na 3 % trzymiesięczna ,ale nie wiem co to za bank .Zresztą w mojej miejscowości go nie ma .Bałam sie zaryzykować .
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 10:09
http://www.comperia.pl/szczegoly-lokaty-bankowe,1714-5000-0-pln-3_miesiace--2-------7.html a ta?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 20:00
Basia napisał
Mam troche pieniędzy ,wróciły do mnie ze starych lokat .Czy teraz w ogóle jakikolwiek bank ma lokaty z oprocentowaniem 3% dla swoich stałych klientów? Nie mam czasu na zakladanie kilku lokat i zakladaniu nowych kont w bankach ,zeby mieć wyższe oprocentowanie .Poza tym nie chce rozbijać zbytnio sumy moich oszczędności .Mam 120000 zł. .gdzie je ulokować na jak najwyższy zysk?Nie chcę żadnych ofert ze złotem .


100000 dla nowych klientów na lokacie 3 - miesięcznej Happy Plus w Idea Banku. Bez konta 3,25%
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 10:55
Oprocentowanie jak na dzisiejszy poziom chyba najlepsze.Szkoda ,że lokata tylko na 3 miesiące.A co potem ? Pewnie jest nieodnawialna ? Ktoś wspomniał o Lions banku ,to bank dla bogatych klientów.Chyba jakiś oddział Ideii? Zostaje ta Happy i nadzieja na nową promocje .
Cytuj
em-il

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 13:18
zajrzyjcie na lokaty w Comperii. Wreszcie jakieś przyzwoite oprocentowania i to w wielu bankach na raz.To cieszy.Wreszcie będą jakieś wymierne korzyści z tego oszczędzania .Trzymało się pieniądze za psie odsetki ,bo co innego można było z nimi zrobić ?
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 18:37
Lokata Welcome na 3% na 3 miesiące bez konieczności zakładania konta. Minimalna kwota 100 000zł.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Piotrek

Niezarejestrowani

9.3.2016 12:21
Grzegorz Woźniak napisał
Lokata Welcome na 3% na 3 miesiące bez konieczności zakładania konta. Minimalna kwota 100 000zł.
Żeby 3 proc. było hitem sezonu, na prawde, co to sie dzieje na tym rynku.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 19:09
Piotrek napisał
Grzegorz Woźniak napisał
Lokata Welcome na 3% na 3 miesiące bez konieczności zakładania konta. Minimalna kwota 100 000zł.
Żeby 3 proc. było hitem sezonu, na prawde, co to sie dzieje na tym rynku.


Przeczytaj ten artykuł, a będziesz wiedział, że czasem 3% jest lepsze niż 8% - czy lokata się opłaca?
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Odpowiedź