• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

lokata strukturyzowana Kredyt Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Nikatr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 11:59
Cześć wszystkim .Mam 20000 ze sprzedaży samochodu.Ostatnio poczytałem trochę o inwestycjach i trafiłem na taką formę lokat .Przyznam szczerze ,że pierwszy raz o nich usłyszałem .Czy warto w ten sposób zainwestować pieniądze? jest taka lokata w Kredyt Banku .Euro idzie w górę - mogę sporo zarobić .W razie niepowodzenia nic nie stracę - mam te swoje 20000.Sam już nie wiem .Oprocentowanie lokat jest takie niewielkie i ciągle spada.Zapisy na lokatę są do 1 marca.Może ktoś słyszał o innych podobnych? Może warto zaryzykować ?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 13:38
w ostatnim miesiącu kurs euro spadł o ok. 13 groszy...ale może patrzymy na inny wykres?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 14:55
Też o tym poczytałem ostatnio.Wszystkie lokaty leca na łeb ,nie wiadomo co robić z tymi oszczędnościami.Czy są inne lokaty tego typu ,ale obracające nie w euro tylko w innej walucie? Ponoć cena dolara rośnie? Ale teraz przeciętny człowiek nie nadąża za tym wszystkim.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 18:12
Kredyt Bank? tego banku od dawna nie ma już na rynku...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
mikolajR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 18:55
hmmm,wiem ,ze była w ubiegłym roku w idea banku.sam założyłem taką ,dostalem pieniadze z odszkodowania i tak je ulokowalem ,bo chcialem .powiem tylko jedno ,ze o tych lokatach nie mozna powiedziec ,ze bedzie pewny zysk.leza sobie spokojnie,pozyjemy zobaczymy.a kredyt bank to przeciez wszedl w bzwbk a wczesniej w jakis inny.cos przekreciles.
Cytuj
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 19:11
Chyba źle znalazłeś .Trzeba uważniej chłopie czytać .;).Kiedyś w ten sposób inwestowałem i sobie chwaliłem .Ale trzeba być według mnie w tym przypadku przygotowanym też na to ,ze można nie zarobić nic.Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.zajrzyj tutaj ,może Ci w jakiś sposób pomoże.https://www.analizy.pl/fundusze/produkty-strukturyzowane/produkty
Cytuj
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 11:27
A mnie ogólnie interesuje,czy taka forma oszczędzania jest obecnie opłacalna ? Wszystko tak szybko się zmienia ,byc może kursy walut wzrosną ? Czy wszystko da się tak na chłodno dobrze wykalkulować ?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 14:30
Struktura to jest pewien rodzaj zakładu. Jak spełnione zostaną określone przesłanki to klient wygra (wypłata zysku), jak nie to dostanie swój kapitał (czasem minus jakieś opłaty) po określonym czasie.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Lucjann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 15:22
Witam .Prosze mi powiedzieć ,czy doradca jeżeli danym tematem sie zajmuje i śledzi np.kursy walut,moze szacunkowo przepowiedziec czy kurs pojdzie w górę czy nie ? Czy to troche wygląda jak gra w lotka? Chociaż ponoć i tam system dziala według regul.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 10:51
Gdybym potrafił przepowiedzieć kurs (czegokolwiek) w przyszłości to byłbym BARDZO bogatym człowiekiem...Nie da się tego przewidzieć, na tym polega ryzyko.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź