• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Bank- specjalna oferta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 17:24
Mam 5000 zł. na lokatę. To są tzw.pieniądze na tzw. czarną godzinę .Więc nie chciałbym ich zamrażać na bardzo długi okres czasu.Ponoć Alior Bank ma fajna lokatę na 120 dni i oprocentowanie 2,55.Chyba jest tez ona odnawialna .Słyszał ktoś coś o niej ? Jest wolna od podatku Belki?A może polecicie mi jakąś inną ?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

9.2.2016 9:35
A znasz jakąś lokatę wolną od podatku Belki?
Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Aliora to myślę, że korzystniejsza będzie 2 miesięczna lokata na 4%. Żeby z niej skorzystać trzeba założyć Konto Internetowe, które jest bezpłatne, z wyjątkiem opłaty za kartę w wysokości 4zł miesięcznie, której można uniknąć robiąc transakcje na min. 100 zł miesięcznie.
Dobrą alternatywą może być Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Tam masz na koncie oprocentowanie 4% dla kwoty do 4 000 zł, a ewentualna nadwyżka ponad 4000 zł jest oprocentowana na 1%. Oprocentowanie takie, podobnie jak brak opłat za kartę MasterCard Omni obowiązuje aż do 30.06.2017 roku. Czyli w tym przypadku masz "lokatę" 4% (dla 4 000 zł) nie na 2 miesiące, ale na półtora roku i do tego ze swobodnym dostępem do tych pieniędzy.
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 10:25
Karol napisał
A znasz jakąś lokatę wolną od podatku Belki?
Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Aliora to myślę, że korzystniejsza będzie 2 miesięczna lokata na 4%. Żeby z niej skorzystać trzeba założyć Konto Internetowe, które jest bezpłatne, z wyjątkiem opłaty za kartę w wysokości 4zł miesięcznie, której można uniknąć robiąc transakcje na min. 100 zł miesięcznie.
Dobrą alternatywą może być Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Tam masz na koncie oprocentowanie 4% dla kwoty do 4 000 zł, a ewentualna nadwyżka ponad 4000 zł jest oprocentowana na 1%. Oprocentowanie takie, podobnie jak brak opłat za kartę MasterCard Omni obowiązuje aż do 30.06.2017 roku. Czyli w tym przypadku masz "lokatę" 4% (dla 4 000 zł) nie na 2 miesiące, ale na półtora roku i do tego ze swobodnym dostępem do tych pieniędzy.
O na 4 proc. to mozna lokowac, ale na poltora roku... wolałabym jednak na 2-3miesiace, bo mam ciagle nadzieje ze jednak oprocentowania wzrosną.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

9.2.2016 10:46
Dlatego napisałem "lokata" bo w BZ WBK to jest po prostu oprocentowanie RORu. Czyli właśnie idealne rozwiązania na przechowanie kwoty do 4 tys. na czas nieokreślony z możliwością ich wycofania w każdym momencie. Przy takiej kwocie to rozwiązanie zdecydowanie lepsze od lokaty.
Cytuj
jagodzianka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 10:32
Karol napisał
Dlatego napisałem "lokata" bo w BZ WBK to jest po prostu oprocentowanie RORu. Czyli właśnie idealne rozwiązania na przechowanie kwoty do 4 tys. na czas nieokreślony z możliwością ich wycofania w każdym momencie. Przy takiej kwocie to rozwiązanie zdecydowanie lepsze od lokaty.
Faktycznie niezła opcja. W ogole teraz lokaty są słabiej oprocentowane niż np. konta oszczędnościowe.
Cytuj
Odpowiedź