• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W co zainwestować 30 tysięcy złotych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 8:22
Szukam rady w co obecnie najbardziej opłaca się zainwestować około 30 tysięcy złotych?
Nie szukam lokaty, bo to bez sensu w tej chwili.
Wiem, że są różne programy, które obiecują dużo wyższe stopy zwrotu, nawet ponad 10 %. Czy mogą państwo mi podpowiedzieć, na co warto teraz zwrócić uwagę?
Bo jakkolwiek nie mam nic przeciwko pewnemu ryzyku, to jednak nie chcę też bez sensu pozbyć się tych pieniędzy.
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

25.1.2016 9:49
Jesli gdzies CI ofrują 10 proc. jakies inwestycje czy struktury, to jest to obarczone tez duzym ryzykiem. Pytanie na ile jestes skłonny ryzykować na ile znasz sie na inwestycjach itd. Ja proponuje skontaktowac sie z jakimś doradca i porozmawiać, takie spotkania sa bezpłatne.
Cytuj
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:22
Wiem, że jest jakieś ryzyko, ale z drugiej strony też zysk jest o wiele większy niż na bezpiecznych lokatach.
Właśnie dlatego tu pytam o jakieś programy czy inne tego typu inwestycje, bo sam średnio to ogarniam.
Wiem, że w bankach można znaleźć tego typu oferty, tylko teraz pytanie, czy lepiej iść do doradcy bankowego czy może właśnie szukać pomocy i rady poza bankami?
Jak sądzicie?
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:24
djurek napisał
Wiem, że jest jakieś ryzyko, ale z drugiej strony też zysk jest o wiele większy niż na bezpiecznych lokatach.
Właśnie dlatego tu pytam o jakieś programy czy inne tego typu inwestycje, bo sam średnio to ogarniam.
Wiem, że w bankach można znaleźć tego typu oferty, tylko teraz pytanie, czy lepiej iść do doradcy bankowego czy może właśnie szukać pomocy i rady poza bankami?
Jak sądzicie?
W bankach, biurach maklerskich, te programy o dziwnych nazwach lepiej omijac.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 12:53
djurek napisał
Wiem, że jest jakieś ryzyko, ale z drugiej strony też zysk jest o wiele większy niż na bezpiecznych lokatach.
Właśnie dlatego tu pytam o jakieś programy czy inne tego typu inwestycje, bo sam średnio to ogarniam.
Wiem, że w bankach można znaleźć tego typu oferty, tylko teraz pytanie, czy lepiej iść do doradcy bankowego czy może właśnie szukać pomocy i rady poza bankami?
Jak sądzicie?


Korzystam z takich programów (jeden mi się nawet już zakończył) i jestem zadowolony.

Teraz jest dobry moment, aby wejść, bo na giełdzie "czerwono" od dawna...

W razie czego zapraszam, pomogę wybrać jakieś ciekawe rozwiązanie.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
justynka

Niezarejestrowani

26.1.2016 15:10
ja zamast do banku wybrałabym się do jakiegoś dobrego biura maklerskiego. Poniżej link to bardzo fajnego artykułu - http://www.hftbrokers.pl/dlaczego-warto-otworzyc-rachunek/ Oczywiście inwestowanie w akcje czy forex to bardzo duże ryzyko ale też można osiągnąć wysoki zysk. posiadanie rachunku w konkretnym biurze maklerskim, daje także dodatkowe korzyści, np. dostęp do dużej liczby darmowych materiałów i szkoleń. Jako klient biura maklerskiego możemy mieć też dostęp do bieżących komentarzy giełdowych i analiz poszczególnych spółek. Jeśli tylko mamy czas, aby analizować te informacje, to możemy się w ten sposób dowiedzieć dużo więcej o gospodarce i biznesie. Odpowiednie filtrowanie i wykorzystywanie tej wiedzy, może w prosty sposób prowadzić do podniesienia naszej świadomości finansowej, co wprost przekłada się na stan portfela
Cytuj
SirWiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 10:34
Robert Sierant napisał
djurek napisał
Wiem, że jest jakieś ryzyko, ale z drugiej strony też zysk jest o wiele większy niż na bezpiecznych lokatach.
Właśnie dlatego tu pytam o jakieś programy czy inne tego typu inwestycje, bo sam średnio to ogarniam.
Wiem, że w bankach można znaleźć tego typu oferty, tylko teraz pytanie, czy lepiej iść do doradcy bankowego czy może właśnie szukać pomocy i rady poza bankami?
Jak sądzicie?


Korzystam z takich programów (jeden mi się nawet już zakończył) i jestem zadowolony.

Teraz jest dobry moment, aby wejść, bo na giełdzie "czerwono" od dawna...

W razie czego zapraszam, pomogę wybrać jakieś ciekawe rozwiązanie.
Właśnie zawsze mnie to zastanawia kiedy jest dobry czas zeby inwestowac. Moze i ja się z panem niebawem skontaktuję w tej sprawie, bo wydaje mi sie to dobra alternatywa.
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 15:32
Ale chodzi wam teraz o inwestycje na giełdzie, tak?
Bo wiem, że są takie różne programy, które umożliwiają pomnażanie środków z innych źródeł, na przykład ostatnio był tu na forum taki pan, który polecał traffic monsun czy jakoś tak.
Tam się chyba zarabiało na reklamach.
W sumie nie wiem, co byłoby lepsza opcją, ale skoro na giełdzie nie dzieje się najlepiej to może i ja bym coś kupił?
Pytanie oczywiście co najlepiej?
Cytuj
tomekdomek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 10:18
jakson napisał
Ale chodzi wam teraz o inwestycje na giełdzie, tak?
Bo wiem, że są takie różne programy, które umożliwiają pomnażanie środków z innych źródeł, na przykład ostatnio był tu na forum taki pan, który polecał traffic monsun czy jakoś tak.
Tam się chyba zarabiało na reklamach.
W sumie nie wiem, co byłoby lepsza opcją, ale skoro na giełdzie nie dzieje się najlepiej to może i ja bym coś kupił?
Pytanie oczywiście co najlepiej?
Na traffic monsun nie tracisz, możesz zyskać. A niestety giełda to giełda, stracić można wiele.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 14:50
Skoro na giełdzie dzieje się źle to dobry moment, aby zacząć inwestować. Kupuje się w dołkach i sprzedaje na górce.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź