• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program oszczędnościowy dla 30 latka.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 11:30
Czy mogliby mi państwo polecić jakiś ciekawy i bezpieczny program oszczędnościowy? Żeby zacząć oszczędzać zbierałem się już bardzo długo, ale teraz postanowiłem zacząć tak na prawdę.
Interesuje mnie coś, gdzie będę odkładał 150-200 złotych miesięcznie. Ponieważ się na tym nie znam nie wiem też, na co więcej zwracać uwagę.
Cytuj
Witek

Niezarejestrowani

25.1.2016 9:51
Ja Ci polecam konto oszczednosciowe w BGŻ Optima. Wygodne, łatwy dostep, teraz oprocentowanie 2,8. dobra rzecz
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:16
Witek napisał
Ja Ci polecam konto oszczednosciowe w BGŻ Optima. Wygodne, łatwy dostep, teraz oprocentowanie 2,8. dobra rzecz
Tez mam i tez polecam. Chociaz na taka kwotę to moze juz jakies inwestycje?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 11:18
Na co chcesz oszczędzać? Kiedy te pieniądze będą potrzebne?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 11:20
A nie lepiej zdecydować się na jakieś IKO? czy coś takiego?
Jeśli pieniądze miałyby być na przykład na emeryturę, to byłoby to lepsze rozwiązanie.
W IKO chyba nie można stracić, a pieniądze są przez bank inwestowane, więc też nie leżą w miejscu.
Na temat tych kont było już dużo napisane na forum, polecam sobie znaleźć i poczytać.
Cytuj
SirWiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 10:33
Hm a w IKO można tak od razu ulokowac pieniądze, sens tego produktu jest raczej w regularnym oszczędzaniu.
Cytuj
lawinia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 15:36
SirWiktor napisał
Hm a w IKO można tak od razu ulokowac pieniądze, sens tego produktu jest raczej w regularnym oszczędzaniu.


Ale przecież autor wątku napisał, że chce odkładać jakąś kwotę co miesiąc, więc to chyba właśnie regularne oszczędzanie jest?
Ja mogę polecić IKO, jeśli chodzi o zbieranie środków na emeryturę. Jest to na pewno jeden z lepszych sposobów.
Jeśli chodzi o zbieranie ich na jakiś inny, bliższy cel, to chyba najlepiej odkładać po prostu na koncie oszczędnościowym.
Wiem, że są jeszcze jakieś polisolokaty i inne tego typu, ale to chyba nie są zbyt dobre produkty do oszczędzania.
Cytuj
tomekdomek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 10:19
lawinia napisał
SirWiktor napisał
Hm a w IKO można tak od razu ulokowac pieniądze, sens tego produktu jest raczej w regularnym oszczędzaniu.


Ale przecież autor wątku napisał, że chce odkładać jakąś kwotę co miesiąc, więc to chyba właśnie regularne oszczędzanie jest?
Ja mogę polecić IKO, jeśli chodzi o zbieranie środków na emeryturę. Jest to na pewno jeden z lepszych sposobów.
Jeśli chodzi o zbieranie ich na jakiś inny, bliższy cel, to chyba najlepiej odkładać po prostu na koncie oszczędnościowym.
Wiem, że są jeszcze jakieś polisolokaty i inne tego typu, ale to chyba nie są zbyt dobre produkty do oszczędzania.
Te zpolecam ząłożyć IKO, od kiedy odkłądam regularnie to mam jakis wiekszy spokoj.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 11:16
I ile na tym zarabiasz? Oprocentowanie w PKO na nogi nie powala...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
AsiaEs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 10:17
A czy w IKO oprocentowanie jest zmienne? Bo teraz faktycznie średnio to wygląda.
Cytuj
Odpowiedź