• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie można otworzyć darmowe konto osobiste?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 15:32
W moim banku znowu podwyższyli opłaty i mam już dosyć. Chcę zmienić bank na jakiś bardziej przyjazny.
Szukam najzwyklejszego konta, które da się obsługiwać przez internet i będzie tanie, a najlepiej darmowe.
Czy są obecnie jakieś darmowe konta osobiste?
Tylko żeby nie było wymagania żadnego minimalnego wpływu, bo u mnie to różnie wygląda.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 16:00
tak, są jeszcze takie konta
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 22:16
Wiem, że są darmowe pod warunkiem, że wykonasz miesięcznie transakcje za min. 200 zł, lub 5 transakcji miesięcznie (na obojętnie jaką kwotę) itp.
Cytuj
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 8:52
Robert Sierant napisał
tak, są jeszcze takie konta


W jakich bankach?
Ja wiem tylko o smartbanku, latem to było bodajże jedyne darmowe konto osobiste, jakie można było otworzyć bez żadnych kruczków. Chyba do tej pory jest darmowe.
Gdzie jeszcze można jeszcze takie znaleźć?
Bo większość ma chyba jednak nadal tak, że są niby darmowe, tzn. trzeba zawsze spełnić jakieś warunki, żeby nie płacić.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 10:01
tak, w Smarcie można mieć konto darmowe - darmowe, czyli bez żadnych warunków
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JarekKotowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 10:31
Ja bym sie takich kont obawiał, bo w aliorze swego czasu tez załozylem bezpłatne po czym podniesiono opłaty...
Cytuj
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 11:24
JarekKotowicz napisał
Ja bym sie takich kont obawiał, bo w aliorze swego czasu tez załozylem bezpłatne po czym podniesiono opłaty...


To lepiej od razu otworzyć konto, za które trzeba płacić? Gdzie tu logika?
Faktycznie, że Alior ostatnio wprowadził opłaty za konto, które miało być bezpłatne. Ale nadal jest tam jakaś furtka, dzięki czemu można mieć to konto za darmo.
Poza tym zawsze można się przenieść. Kilka lat temu też miałam konto w Aliorze, ale jak mi podnieśli opłatę to zamknęłam konto i otworzyłam gdzie indziej. Godzina roboty.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

13.1.2016 12:08
Możesz też sprawdzić Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Właśnie trwa tam promocja dająca:
- bezpłatne konto i karta (bezwarunkowo) MasterCard Omni przynajmniej do 30.06.2017 r,
- 4% na ROR do 4000 zł, nadwyżka na 1%.
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 13:16
Karol napisał
Możesz też sprawdzić Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Właśnie trwa tam promocja dająca:
- bezpłatne konto i karta (bezwarunkowo) MasterCard Omni przynajmniej do 30.06.2017 r,
- 4% na ROR do 4000 zł, nadwyżka na 1%.


Ciekawe warunki. Środki na ROR są oprocentowane? To też bez żadnych warunków?
Ładnie są oprocentowane, tyle to teraz nawet na lokacie się nie znajdzie.
A jak u nich z przelewami? Także są bezpłatne?
Zainteresował mnie pan tą ofertą.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

13.1.2016 14:36
Proszę kliknąć w link z mojego poprzedniego posta i się samemu przekonać. Przelewy również są bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Oprocentowanie środków podobnie jak brak opłaty za kartę MasterCard Omni obowiązuje do 30.06.2017. Z haczyków, które wypatrzyłem to:
- oferta jest dla osób zawierających umowę przez telefon lub internet, w sensie nie jest dostępna w placówkach,
- przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną i nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
Cytuj
Odpowiedź