• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza lokata jest w Smartbanku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dana-sto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 13:25
Szukam aktualnie jakiejś dobrej lokaty na niedużą kwotę. Dowiedziałam się, że najlepsze warunki ma Smartbank, bo daje aż 4%.
Czy ktoś wie coś wiecej na temat tej lokaty? Jaka kwota minimalna, na jaki okres, czy tylko dla nowych klientów i czy są jakieś inne rzeczy, o których należałoby najpierw wiedzieć?
Cytuj
Korks

Niezarejestrowani

8.1.2016 13:51
Zeby dostac 4 proc. musisz spełnić kilka warunkow. Na dodatek mozesz maksymalnie ulokowac 10 tys. zł i to tylko na 1 miesiac.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

8.1.2016 14:01
Moze i dla konkretnej grupy, ale jednak dobra oferta. Trzeba szukać i brac tam gdzie sie spełnia warunki...
Cytuj
Greg

Niezarejestrowani

8.1.2016 15:04
Teraz średnie oprocentowanie lokat to 1,47 proc. http://www.comperia.pl/analytics/lokaty-sr-oprocentowanie , więc chyba dobra oferta.
Cytuj
dana-sto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 15:07
Aha, a jakie to są jeszcze warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać takie oprocentowanie?
I jakie jest oprocentowanie bez promocji na tej lokacie?
Akurat maksymalna kwota mnie nie martwi, bo i tak mam mniejsze oszczędności.
Za to okres już trochę tak, miesiąc to jakkolwiek by patrzeć dość mało...
Cytuj
Greg

Niezarejestrowani

8.1.2016 15:08
dana-sto napisał
Aha, a jakie to są jeszcze warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać takie oprocentowanie?
I jakie jest oprocentowanie bez promocji na tej lokacie?
Akurat maksymalna kwota mnie nie martwi, bo i tak mam mniejsze oszczędności.
Za to okres już trochę tak, miesiąc to jakkolwiek by patrzeć dość mało...
No mało, ale jak gdzies ulokujesz na 3 miesiące na 1 proc. to i tak mniej zyskasz.
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.1.2016 20:34
A te 4% to tylko dla nowych klientów?
Bo mam konto w smartbanku, ale chętnie bym taką lokatę założył. Mam nieco większe oszczędności, a obecnie nic się nie opłaca tak naprawdę.
Wątpię, żebym gdziekolwiek dostał lepsze oprocentowanie.
No ale jak tylko dla nowych klientów, to niestety, ale się nie łapie...
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

11.1.2016 10:35
Gracjal napisał
A te 4% to tylko dla nowych klientów?
Bo mam konto w smartbanku, ale chętnie bym taką lokatę założył. Mam nieco większe oszczędności, a obecnie nic się nie opłaca tak naprawdę.
Wątpię, żebym gdziekolwiek dostał lepsze oprocentowanie.
No ale jak tylko dla nowych klientów, to niestety, ale się nie łapie...
Tylko dla nowych, na miesiac i do 10 tys. zł.
Cytuj
helen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 13:12
Słabiutkie te warunki! Żeby to chociaż było na 3 miesiące, ale tu tylko miesiąc.
Oprocentowanie rzeczywiście ładne, ale może jest jakaś inna lokata z takim oprocentowaniem?
Jeszcze jak zwykle dla nowych klientów, żeby tylko skusić kogoś, a o obecnych się nie pamięta.
Nie rozumiem, czemu banki prowadzą taką politykę.
Przecież zaniedbani klienci od nich uciekną, to już nie te czasy, gdzie ludzie całe życie mieli konto w jednym banku.
Cytuj
Agnieszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 10:04
helen napisał
Słabiutkie te warunki! Żeby to chociaż było na 3 miesiące, ale tu tylko miesiąc.
Oprocentowanie rzeczywiście ładne, ale może jest jakaś inna lokata z takim oprocentowaniem?
Jeszcze jak zwykle dla nowych klientów, żeby tylko skusić kogoś, a o obecnych się nie pamięta.
Nie rozumiem, czemu banki prowadzą taką politykę.
Przecież zaniedbani klienci od nich uciekną, to już nie te czasy, gdzie ludzie całe życie mieli konto w jednym banku.
Teraz srednie oprocentowanie to niewiele ponad 1 proc., wiec ja nie wiem czy to taka zła oferta.
Cytuj
Odpowiedź