• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakieś nowe lokaty w nowym roku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 10:59
Chciałem zapytać o jakieś nowe produkty na rynku lokat bankowych.
Czy już coś wiadomo na ten temat?
Najchętniej skorzystał bym z czegoś na 3-4 miesiące, oczywiście z jak najlepszym oprocentowaniem.
Do zdeponowania mam trochę, bo 15 tysięcy.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Cytuj
IwoKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 11:58
Jak na razie bez rewelacji niestety i nie zanosi się na jakieś wielkie produkty..
Cytuj
jul-tet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 13:33
Z tego, co widziałam, to mbank ma fajną, nie wiem na ile, ale raczej krótką.
Mają oprocentowanie 4%, co obecnie jest chyba naprawdę szczytem, jeśli chodzi o tego typu lokaty.
Sama chciałam u nich założyć, niestety szkopuł w tym, że mam u nich konto, a tak dobre warunki dają tylko nowym klientom, więc musiałam sobie darować.
Tak w ogóle to sama czegoś szukałam, bo wcześniejsza lokata mi się skończyła, ale chyba jednak nie będę już lokować tylko wykorzystam oszczędności jako wkład własny i kupię w końcu mieszkanie.
Cytuj
KornelaS

Niezarejestrowani

4.1.2016 13:58
jul-tet napisał
Z tego, co widziałam, to mbank ma fajną, nie wiem na ile, ale raczej krótką.
Mają oprocentowanie 4%, co obecnie jest chyba naprawdę szczytem, jeśli chodzi o tego typu lokaty.
Sama chciałam u nich założyć, niestety szkopuł w tym, że mam u nich konto, a tak dobre warunki dają tylko nowym klientom, więc musiałam sobie darować.
Tak w ogóle to sama czegoś szukałam, bo wcześniejsza lokata mi się skończyła, ale chyba jednak nie będę już lokować tylko wykorzystam oszczędności jako wkład własny i kupię w końcu mieszkanie.
4 proc. to pewnie konto trzeba założyć itd. Nie ma nic za darmo...
Cytuj
jul-tet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 15:06
KornelaS napisał
4 proc. to pewnie konto trzeba założyć itd. Nie ma nic za darmo...[/quote]

Rzeczywiście dopiero teraz zauważyłam, że trzeba założyć konto. pOza tym, jak już pisałam jest to oferta jedynie dla nowych klientów, czyli mnie już nie obejmuje, a szkoda.
Chętnie jeszcze na jakiś czas odłożyłabym oszczędności.
Choć jak teraz patrzę to i tak nie wszystkie, bo na lokacie można jedynie do 10 tysięcy, a ja mam jednak trzy razy tyle.
Więc że tak powiem, w ogóle by mi to nie pasowała.
A raczej nie ma niczego innego z takim oprocentowaniem?
Cytuj
KornelaS

Niezarejestrowani

4.1.2016 15:23
jul-tet napisał
KornelaS napisał
4 proc. to pewnie konto trzeba założyć itd. Nie ma nic za darmo...


Rzeczywiście dopiero teraz zauważyłam, że trzeba założyć konto. pOza tym, jak już pisałam jest to oferta jedynie dla nowych klientów, czyli mnie już nie obejmuje, a szkoda.
Chętnie jeszcze na jakiś czas odłożyłabym oszczędności.
Choć jak teraz patrzę to i tak nie wszystkie, bo na lokacie można jedynie do 10 tysięcy, a ja mam jednak trzy razy tyle.
Więc że tak powiem, w ogóle by mi to nie pasowała.
A raczej nie ma niczego innego z takim oprocentowaniem?[/quote] O i jeszcze dla nowych klientów. Wiadomo, ze te oferty promocyjne są dla bardzo wąskich grup odbiorców.
Cytuj
Koala

Niezarejestrowani

5.1.2016 15:15
To dramat jakis, zeby zakładać lokaty na 1-2proc. Zal.pl
Cytuj
Tomek Maj

Niezarejestrowani

12.2.2016 22:42
Mogę polecić lokatę Happy Plus w Idea Banku oprocentowaną na 3,25% w skali roku, kwota inwestycji od 10 000,01 zł do 100 000 zł. Lokata na 3 miesiące. Zresztą warto zobaczyć całą ofertę https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-happy-plus
Cytuj
Fann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 11:07
Ja polecam Lokatę na 3 miesiące 4% w mBanku.Sama z tego skorzystałam ,bo otworzyłam tam sobie konto.Ale trzeba być na bieżąco z tymi lokatami ,bo oferty są z dnia na dzień.
Cytuj
iga-wos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 19:59
A dla mnie to jakiś żart .Zamrażać pieniądze dla marnych paru groszy? Ale co robić lepsze to niż trzymanie w przysłowiowej skarpecie.Chociaż warto poszukać .Ja w ubieglym roku mialam taka lokate na 3 miesiące na 1000 i dopisali mi 88 zł.Tylko musiałam konto założyc .Może teraz jeszcze jest taka lokata?
Cytuj
Odpowiedź