• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakieś nowe lokaty w nowym roku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.2.2016 18:55
iga-wos napisał
A dla mnie to jakiś żart .Zamrażać pieniądze dla marnych paru groszy? Ale co robić lepsze to niż trzymanie w przysłowiowej skarpecie.Chociaż warto poszukać .Ja w ubieglym roku mialam taka lokate na 3 miesiące na 1000 i dopisali mi 88 zł.Tylko musiałam konto założyc .Może teraz jeszcze jest taka lokata?


Jest lokata Idea Banku. Nazywa się Happy, oprocentowanie 4%, czas lokaty 3 miesiące. Jest ona tylko dla nowych środków do kwoty 10000 zł
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
mewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 8:31
iga-wos napisał
A dla mnie to jakiś żart .Zamrażać pieniądze dla marnych paru groszy? Ale co robić lepsze to niż trzymanie w przysłowiowej skarpecie.Chociaż warto poszukać .Ja w ubieglym roku mialam taka lokate na 3 miesiące na 1000 i dopisali mi 88 zł.Tylko musiałam konto założyc .Może teraz jeszcze jest taka lokata?
Zamrażać, nie zamrażać, jak leżą w domu to jeszcze na tym tracisz.
Cytuj
Danielewiczowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 11:05
mewka napisał
iga-wos napisał
A dla mnie to jakiś żart .Zamrażać pieniądze dla marnych paru groszy? Ale co robić lepsze to niż trzymanie w przysłowiowej skarpecie.Chociaż warto poszukać .Ja w ubieglym roku mialam taka lokate na 3 miesiące na 1000 i dopisali mi 88 zł.Tylko musiałam konto założyc .Może teraz jeszcze jest taka lokata?
Zamrażać, nie zamrażać, jak leżą w domu to jeszcze na tym tracisz.
Jak lokujesz to tracisz czas, a czas to pieniądz.
Cytuj
Maria K.

Niezarejestrowani

26.2.2016 10:43
Dlatego idealnym wyjściem są lokaty krótkoterminowe. Nawet kilkudniowe czy typu Overnight. Ani nie tracisz czasu ani pieniędzy, bo są one zamrożone tylko na jedną noc, a rano odsetki są już na koncie. To akurat opcja dla spółek i większej gotówki. Ale dla klientów indywidualnych lokata na 8 dni też jest fajnym rozwiązaniem, np "niezwykła ósemka" w Idea Banku.
Cytuj
KarolinaKwiatosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 10:58
Maria K. napisał
Dlatego idealnym wyjściem są lokaty krótkoterminowe. Nawet kilkudniowe czy typu Overnight. Ani nie tracisz czasu ani pieniędzy, bo są one zamrożone tylko na jedną noc, a rano odsetki są już na koncie. To akurat opcja dla spółek i większej gotówki. Ale dla klientów indywidualnych lokata na 8 dni też jest fajnym rozwiązaniem, np "niezwykła ósemka" w Idea Banku.
I co kilka dni przenosisz pieniądze do innego banku?
Cytuj
Przemek Poros

Niezarejestrowani

26.2.2016 17:42
Iga-wos jak szukasz lokaty to weź pod uwagę lokatę Happy w Idea Banku. Oprocentowanie 4% w skali roku. W tej ofercie nie musisz zakładać konta.
Cytuj
BogdanTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 10:27
Dobra jest, tylko dla małych kwot. Miałem. Polecam.
Cytuj
klaudyyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 12:09
Zeby mieć te pieniadze na tej krótkiej lokacie niezwykla osemka ,to trzeba mieć konto i być klientem tego banku? Czy trzeba zasilać co miesiąc konto jakąs okreslona suma ?W sumie chciałbym w ten sposob trzymac pieniadze w banku? A oprocentowanie jest wieksze niz na ror?
Cytuj
Odpowiedź