• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy warto założyć lokatę na 1000 złotych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 8:46
Artur Sarnecki napisał
prawdziwa jeszcze dotrze, poza tym bank przedłużył promocję do 27 także zapraszam do skorzystania


Wszystko już dotarło wczoraj po południu, mam umowę, mam NIK i tylko czekać na kartę.
Mam jednak kolejną wątpliwość po przeczytaniu umowy, bo w tabeli opłat i prowizji widnieje zapis, że karta jest płatna 7 złotych miesięcznie. Są co prawda jakieś warunki zwolnienia z opłaty: "pobierana co miesiąc w przypadku rozliczenia przez BZ WBK w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash)" wtedy nie ma opłaty i :"pobierana co miesiąc w przypadku nierozliczenia przez BZ WBK w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash)" wtedy też nie ma opłaty. Więc nie wiem, ale ja to rozumiem tak, że czy zapłacę 5 razy czy nie, to nie ma opłaty za to. Ale za prowadzenie niby jest.
A, no i w umowie mam zapis, że konto jest oprocentowane na 0%, a miało być na 4%.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 13:23
Anita, w umowie masz napisane, że to konto na 0% czy w serwisie transakcyjnym? Bo jak w serwisie, to jeśli konto jest puste, to dlatego może być inny procent, a jak coś przelejesz, to pojawi się wyższe oprocentowanie, ja tak miałem w koncie w banku smart.
A jeśli w umowie to chyba powinnaś się skontaktować z bankiem?
Na pewno zrobiłaś wszystko jak w instrukcji?
W ogóle dostałaś jakieś zawiadomienie, ze bierzesz udział w promocji?
Wydaje mi się, że powinno coś takiego przyjść.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 0:15
a regulamin promocji także przeczytany? obowiązują Cię regulamin promocji i warunki z niej o ile założone zostało odpowiednie konto, w artykule dodałem te regulaminy -jest także regulamin kont bzwbk ale obejmuje on rachunki poza promocją... podaj ewentualnie link do tego fragmentu o 7 zł bo ja tego nie widzę, natomiast widzę to w regulaminie innych rachunków a to Cie do 2017 roku nie obejmuje...



Anita napisał
Artur Sarnecki napisał
prawdziwa jeszcze dotrze, poza tym bank przedłużył promocję do 27 także zapraszam do skorzystania


Wszystko już dotarło wczoraj po południu, mam umowę, mam NIK i tylko czekać na kartę.
Mam jednak kolejną wątpliwość po przeczytaniu umowy, bo w tabeli opłat i prowizji widnieje zapis, że karta jest płatna 7 złotych miesięcznie. Są co prawda jakieś warunki zwolnienia z opłaty: "pobierana co miesiąc w przypadku rozliczenia przez BZ WBK w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash)" wtedy nie ma opłaty i :"pobierana co miesiąc w przypadku nierozliczenia przez BZ WBK w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash)" wtedy też nie ma opłaty. Więc nie wiem, ale ja to rozumiem tak, że czy zapłacę 5 razy czy nie, to nie ma opłaty za to. Ale za prowadzenie niby jest.
A, no i w umowie mam zapis, że konto jest oprocentowane na 0%, a miało być na 4%.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 8:15
Linka nie podam, bo jest to zawarte w tabeli opłat i prowizji, która mi przyszła na maila.
Regulamin promocji też widziałam, ale po prostu na umowie nie ma o niej słowa, nie wiem więc czy biorę w niej udział, czy niekoniecznie.
Czy można to jakoś sprawdzić na koncie?
Bo jak będę czekać, czy mi pobiorą opłatę czy nie, to już będzie za późno, żeby rozwiązać umowę.
Myślę, że konto odpowiednie mam, do tego z odpowiednią kartą.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 10:23
a na jaki produkt podpisana jest umowa?

sprawdzałem wczoraj regulaminy i są opłaty ale na innych rachunkach bez promocji, w ogólnej tabeli opłat i prowizji

Anita napisał
Linka nie podam, bo jest to zawarte w tabeli opłat i prowizji, która mi przyszła na maila.
Regulamin promocji też widziałam, ale po prostu na umowie nie ma o niej słowa, nie wiem więc czy biorę w niej udział, czy niekoniecznie.
Czy można to jakoś sprawdzić na koncie?
Bo jak będę czekać, czy mi pobiorą opłatę czy nie, to już będzie za późno, żeby rozwiązać umowę.
Myślę, że konto odpowiednie mam, do tego z odpowiednią kartą.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 10:31
wyciąg z regulaminu dla tej promocji, jeśli warunki zostały spełnione to zgodnie z regulaminem masz karte za darmo, ja rozumiem że Ty odwołujesz się do tabeli opłat i prowizji ogólnej ale ona nie zawiera tej promocyjnej oferty:

2Regulamin promocji „Konto na 4%”

4.Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej w zakresie Karty, jeżeli w Okresie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o Kartę do Konta oraz:
a.nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
b.wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.5.Promocja cenowa w zakresie Karty polega na zwolnieniu z następujących opłat należnych w Okresie trwania Promocji:
a.opłata miesięczna za kartę,
b.sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie mini wyciągu(listy 10 ostatnich transakcji)w bankomatach, c.wygenerowanie nowego numeru PIN-u na wniosek Posiadacza w formie papierowej w placówce BZ WBK, d.generowanie zestawienia operacji.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 11:36
mam nadzieję, że to ja patrzę nie tam, gdzie trzeba. tabele opłat wysłali mi jedną i całą masę różnych innych załączników..
Umowa ma zaś tytuł : "Umowa rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
oraz Umowa usług bankowości elektronicznej BZWBK24 i Umowa o kartę płatniczą' i dalej jest napisane: "1. Bank otwiera i prowadzi dla Posiadacza rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy Konto Godne Polecenia o numerze
xxxx w walucie PLN , zwany dalej "kontem" lub "rachunkiem".
2. Oprocentowanie konta wynosi: 0,00% w skali roku. Obowiązuje kapitalizacja miesięczna kalendarzowa."
Nazwa się zgadza, wzięłam też do niego kartę MasterCard PAYBACK Omni.
Ta karta może być tak? Czy tu zrobiłam błąd?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 11:51
karta się zgadza ale nie jestem pewien co do konta... czy wszystkie zgody przy zakładaniu zostały odznaczone?

Anita napisał
mam nadzieję, że to ja patrzę nie tam, gdzie trzeba. tabele opłat wysłali mi jedną i całą masę różnych innych załączników..
Umowa ma zaś tytuł : "Umowa rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
oraz Umowa usług bankowości elektronicznej BZWBK24 i Umowa o kartę płatniczą' i dalej jest napisane: "1. Bank otwiera i prowadzi dla Posiadacza rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy Konto Godne Polecenia o numerze
xxxx w walucie PLN , zwany dalej "kontem" lub "rachunkiem".
2. Oprocentowanie konta wynosi: 0,00% w skali roku. Obowiązuje kapitalizacja miesięczna kalendarzowa."
Nazwa się zgadza, wzięłam też do niego kartę MasterCard PAYBACK Omni.
Ta karta może być tak? Czy tu zrobiłam błąd?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 13:15
Artur Sarnecki napisał
karta się zgadza ale nie jestem pewien co do konta... czy wszystkie zgody przy zakładaniu zostały odznaczone?

Anita napisał
mam nadzieję, że to ja patrzę nie tam, gdzie trzeba. tabele opłat wysłali mi jedną i całą masę różnych innych załączników..
Umowa ma zaś tytuł : "Umowa rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
oraz Umowa usług bankowości elektronicznej BZWBK24 i Umowa o kartę płatniczą' i dalej jest napisane: "1. Bank otwiera i prowadzi dla Posiadacza rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy Konto Godne Polecenia o numerze
xxxx w walucie PLN , zwany dalej "kontem" lub "rachunkiem".
2. Oprocentowanie konta wynosi: 0,00% w skali roku. Obowiązuje kapitalizacja miesięczna kalendarzowa."
Nazwa się zgadza, wzięłam też do niego kartę MasterCard PAYBACK Omni.
Ta karta może być tak? Czy tu zrobiłam błąd?


Tak, oczywiście, zwróciłam na to szczególną uwagę i sprawdziłam to.
Jeśli nie jest to to konto, to po prostu odstąpię od umowy, mówi się trudno.
Nie ukrywam, że skusił mnie bonus, bez niego oferta jest dla mnie całkiem nieatrakcyjna.
Pewnie po odstąpieniu od umowy nie będę mogła po raz drugi założyć tego prawidłowego, promocyjnego konta?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 23:41
dla pewności napisz do pomocy banku, jeśli zrezygnujesz to już w promocji nie założysz:/

Anita napisał
Artur Sarnecki napisał
karta się zgadza ale nie jestem pewien co do konta... czy wszystkie zgody przy zakładaniu zostały odznaczone?

Anita napisał
mam nadzieję, że to ja patrzę nie tam, gdzie trzeba. tabele opłat wysłali mi jedną i całą masę różnych innych załączników..
Umowa ma zaś tytuł : "Umowa rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego
oraz Umowa usług bankowości elektronicznej BZWBK24 i Umowa o kartę płatniczą' i dalej jest napisane: "1. Bank otwiera i prowadzi dla Posiadacza rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy Konto Godne Polecenia o numerze
xxxx w walucie PLN , zwany dalej "kontem" lub "rachunkiem".
2. Oprocentowanie konta wynosi: 0,00% w skali roku. Obowiązuje kapitalizacja miesięczna kalendarzowa."
Nazwa się zgadza, wzięłam też do niego kartę MasterCard PAYBACK Omni.
Ta karta może być tak? Czy tu zrobiłam błąd?


Tak, oczywiście, zwróciłam na to szczególną uwagę i sprawdziłam to.
Jeśli nie jest to to konto, to po prostu odstąpię od umowy, mówi się trudno.
Nie ukrywam, że skusił mnie bonus, bez niego oferta jest dla mnie całkiem nieatrakcyjna.
Pewnie po odstąpieniu od umowy nie będę mogła po raz drugi założyć tego prawidłowego, promocyjnego konta?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź