• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy warto założyć lokatę na 1000 złotych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 8:08
Artur Sarnecki napisał
w artykule dodałem link do regulaminu, jedyny haczyk który może być minusem dla Ciebie to to że środki są oprocentowane na 4 % jedynie do 4000 zł, karta jest za darmo i konto też do połowy 2017 około.

mikolaj-ko napisał
W czym jest haczyk? To konto w BZW BK to przecież darmowa stówka! Niemożliwe, żeby jedynym warunkiem do spełnienia były tylko te transakcje na 100 złotych, które w dodatku się sumują. I konto faktycznie bez opłat?
Jeśli tak to chętnie założę, przecież zamknę je w marcu, a 100 złotych dostanę. no chyba, że są jakieś warunki, o których się nie mówi.
Jeśli nie to jeszcze tak dobrej oferty nie widziałem.


Przeczytałem regulamin, ale wydawało mi się, że coś musi być nie tak, może czegoś nie zrozumiałem. Ot tak za darmo dostanę stówkę?
Może musi być na to konto jakiś comiesięczny wpływ?
Cokolwiek, co tłumaczyłoby taką promocję.
Bo na razie jedyne wyjaśnienie, które znalazłem to zgoda na udzielenie tych danych osobowych w celach marketingowych, no i zwolnienie z tajemnicy bankowej. Ale to chyba nie jest coś złego?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 9:45
takie zgody trzeba dać do każdego banku przy każdym produkcie, pptem można je wycofać...
mikolaj-ko napisał
Artur Sarnecki napisał
w artykule dodałem link do regulaminu, jedyny haczyk który może być minusem dla Ciebie to to że środki są oprocentowane na 4 % jedynie do 4000 zł, karta jest za darmo i konto też do połowy 2017 około.

mikolaj-ko napisał
W czym jest haczyk? To konto w BZW BK to przecież darmowa stówka! Niemożliwe, żeby jedynym warunkiem do spełnienia były tylko te transakcje na 100 złotych, które w dodatku się sumują. I konto faktycznie bez opłat?
Jeśli tak to chętnie założę, przecież zamknę je w marcu, a 100 złotych dostanę. no chyba, że są jakieś warunki, o których się nie mówi.
Jeśli nie to jeszcze tak dobrej oferty nie widziałem.


Przeczytałem regulamin, ale wydawało mi się, że coś musi być nie tak, może czegoś nie zrozumiałem. Ot tak za darmo dostanę stówkę?
Może musi być na to konto jakiś comiesięczny wpływ?
Cokolwiek, co tłumaczyłoby taką promocję.
Bo na razie jedyne wyjaśnienie, które znalazłem to zgoda na udzielenie tych danych osobowych w celach marketingowych, no i zwolnienie z tajemnicy bankowej. Ale to chyba nie jest coś złego?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Justyna

Niezarejestrowani

18.11.2015 10:16
Ja czegos nie rozumiem, przy azdej promocji ludzie piszą, nie warto brac 50 zł gratis, bo trzeba dane zostawic, a tak na prawde to nawet jak bierzecie karte w sklepie to zostawiacie dane, bo to jest warunek. I co wtedy za karte i jakies tam punkty warto?
Cytuj
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 11:40
Za 100 złotych to mogę im sprzedać te dane. Niech sobie wysyłają do mnie reklamy, i tak dostaję ich już dziesiątki codziennie, to co szkodzi parę więcej?
Tym bardziej, jak za to zapłacą. Ja też nie rozumiem, co BZW BK ma z tej promocji, ale może o rozgłos im chodzi.
Nie ma tam żadnych ukrytych opłat? To ja się piszę!
Zaraz założę sobie to konto.
Cytuj
Klaudia

Niezarejestrowani

18.11.2015 11:59
Promocja to promocja, zawsze firma cos na niej ma zyskać, przynajmniej w założeniu. Ale co szkodzi i nam, klientom coś zyskać:D
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 15:04
Artur Sarnecki napisał
takie zgody trzeba dać do każdego banku przy każdym produkcie, pptem można je wycofać...


zawsze można wycofać, ale to wymaga działania; zwykle przez tel. się nie da, trzeba wysłać list i aby był dowód to warto polceconym

a wcześniej bank (lub inna firma) zdąży sprzedać te dane spółkom z grupy lub nawet innym podmiotow

przykład:
zaczepia was na ulicy miły pan i mówi, wypełnij formularz, daj zrobić skan dowodu i podaj wszystkie dane...dostaniesz np. 10 zł, kto się zgodzi? dokładnie tak to wygląda z pominięciem tej lokatowej otoczki
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:05
Czyli lepiej nie zakładać tego konta? Co oni mogą zrobić z tymi danymi w tym momencie? Bo chyba nie da się tak wyłudzić nic w naszym imieniu, tak żebyśmy mieli potem kłopoty?
Oczywiście mam na myśli dane zebrane przez bank, a nie przez pana na ulicy.
Bo także miałam ochotę założyć to konto w bzw bk, ale teraz to się poważnie waham. Tylko przecież przy każdym założeniu konta sprzedajemy swoje dane instytucji.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 0:32
Sprzedać dane?:) Hmm a rejestrując się na forum co robimy? Dajemy swoje dane, korzystając z przeglądarki zostawiamy tyle śladów że goole wie jakiego papieru toaletowego używamy i targetuje reklamy konkretnego producenta.. wg. mnie duże korporacje nie muszą nic kupować, jeśli będą chciały to sobie te dane wezmą...

Robert Sierant napisał
Artur Sarnecki napisał
takie zgody trzeba dać do każdego banku przy każdym produkcie, pptem można je wycofać...


zawsze można wycofać, ale to wymaga działania; zwykle przez tel. się nie da, trzeba wysłać list i aby był dowód to warto polceconym

a wcześniej bank (lub inna firma) zdąży sprzedać te dane spółkom z grupy lub nawet innym podmiotow

przykład:
zaczepia was na ulicy miły pan i mówi, wypełnij formularz, daj zrobić skan dowodu i podaj wszystkie dane...dostaniesz np. 10 zł, kto się zgodzi? dokładnie tak to wygląda z pominięciem tej lokatowej otoczki
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 0:33
Skąd pomysł że ktoś na Ciebie coś wyłudzi jeśli założysz konto w banku...czy teraz masz konto w banku?:) Było groźnie ?

Irena napisał
Czyli lepiej nie zakładać tego konta? Co oni mogą zrobić z tymi danymi w tym momencie? Bo chyba nie da się tak wyłudzić nic w naszym imieniu, tak żebyśmy mieli potem kłopoty?
Oczywiście mam na myśli dane zebrane przez bank, a nie przez pana na ulicy.
Bo także miałam ochotę założyć to konto w bzw bk, ale teraz to się poważnie waham. Tylko przecież przy każdym założeniu konta sprzedajemy swoje dane instytucji.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 8:17
Ludzie już przesadzają z tą prywatnością. Co wy macie takiego do ukrycia?
Mnie tam mogą prześwietlić jak chcą, nie wstydzę się ani swoich poglądów, ani upodobań. I nie robię nic nielegalnego.
Jak ktoś w zamian za zgodę na używanie moich danych do celów marketingowych chce mi dać pieniądze, to ja w to wchodzę.
Konto na pewno będzie darmowe do końca promocji?
W tym momencie tylko to mnie interesuje.
Cytuj
Odpowiedź