• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 9:13
Zdecydowaliście się już na otwarcie lokaty w nowej Comperii Bonus? Oferta wygląda nawet lepiej niż ostatnio i tak się zastanawiam... Mam trochę środków, z jakieś 10 000 zł spokojnie mógłbym ulokować. A tu lokata na 4%, darmowe konto w Alior Banku i 55 zł bonusu, wygląda nieźle. Co myślicie? Otwierać?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
KKorbus

Niezarejestrowani

10.11.2015 9:24
Promocja na pewno jest lepsza, bo konto jest bezpłatne, a i bonus większy. Do tego jeszcze można zgarnąć 30 zł jakby obsługa nawaliła. Jest o co powalczyć. Ja w to wchodzę:)
Cytuj
Anna

Niezarejestrowani

10.11.2015 9:36
Jak dobrze czytam, to jedynym warunkiem aby otrzymać bonus 55 zł, jest założenie konta i przelanie na lokatę minimum 1 tys zł i zrealizowanie minimum 1 transakcji kartą wydaną do konta?

Pytam, bo chcę się upewnić czy nie ma żadnych kruczków i ukrytych opłat :)
Cytuj
KKorbus

Niezarejestrowani

10.11.2015 9:52
No właśnie w tej edycji nie ma ani opłat za konto, ani nic. Niestety nie skorzystają osoby, które miały/maja konto w Aliorze albo T-Mobie UB.
Cytuj
Anna

Niezarejestrowani

10.11.2015 10:06
Konta nie miałam, ale miałam u nich kiedyś lokatę (jakieś 2 lata temu). Miałam jedynie konto techniczne do obsługi lokaty. Rozumiem, że też odpadam?
Cytuj
KKorbus

Niezarejestrowani

10.11.2015 10:27
Konto techniczne wg. Banku również jest RORem i podlega weryfikacji.
Cytuj
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 11:08
To konto trzeba długo utrzymywać?
Przelew na konto ma być w ogóle jeden czy jeden miesięcznie?
Nie ukrywam, że oferta jest kusząca, szczerze mówiąc nie spodziewałem się kolejnego bonusu od comperii.
Miło, że zaraz, gdy poprzedni się skończył, dali następny.
Na pewno powiem o tym znajomym.
Cytuj
Ania

Niezarejestrowani

10.11.2015 11:33
Konto musisz utrzymać do 31.01.2016r., bo do wtedy zrealizują najpóźniej przelew 55zł na Twoje konto w Alior Bank.
Do 31 grudnia 2015 trzeba wykonać co najmniej jedną transakcję kartą wydaną do konta, żeby dostać bonus.
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 13:19
Wreszcie jakaś oferta dla mnie!
Aż 4% i jeszcze taki bonus. A do tego konto darmowe.
Tylko czy czasem w Alior banku nie ma jakichś wymagań co do konta, żeby było darmowe? Coś jak wpływ z wynagrodzenia albo coś podobnego?
Bo ja bym chętnie założył, tylko musiałbym wiedzieć, czy przekierować tam wynagrodzenie, czy mogłoby zostać na starym koncie.
Cytuj
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 14:27
Henryk napisał
Wreszcie jakaś oferta dla mnie!
Aż 4% i jeszcze taki bonus. A do tego konto darmowe.
Tylko czy czasem w Alior banku nie ma jakichś wymagań co do konta, żeby było darmowe? Coś jak wpływ z wynagrodzenia albo coś podobnego?
Bo ja bym chętnie założył, tylko musiałbym wiedzieć, czy przekierować tam wynagrodzenie, czy mogłoby zostać na starym koncie.
Konto jest darmowe, karta jest płatna 4 zł, ale dla uczestników Comperia Bonus opłaty tej nie ma do 1 marca 2016r.
Cytuj
Karol Wilczko
Odpowiedź