• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Evel-33

Niezarejestrowani

23.12.2015 9:37
Na razie nic nie słychać, ale na pewno będzie kolejna. Cierpliwości:)
Cytuj
IwoKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 11:55
I co? Są już wyniki, wiadomo kto wygrał konkurs?
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

5.1.2016 15:13
Zgodnie z Regulaminem bonus zostanie wypłacony do 31 stycznia 2016 r.
, wiec pewnie i do tego czasu bedzie ogłoszenie wyników.
Cytuj
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:20
beata napisał
Zgodnie z Regulaminem bonus zostanie wypłacony do 31 stycznia 2016 r.
, wiec pewnie i do tego czasu bedzie ogłoszenie wyników.
Na pewno informacje będą przesłane mailem.
Cytuj
Kornela

Niezarejestrowani

11.1.2016 10:35
Z tego co slyszalem to na razie nie bedzie nowych bonusów. Moze warto zainteresować się Fast50 CLubem. DOstalam mailing i tam bylo nfo. CO myślicie?
Cytuj
jamie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 8:41
Kornela napisał
Z tego co slyszalem to na razie nie bedzie nowych bonusów. Moze warto zainteresować się Fast50 CLubem. DOstalam mailing i tam bylo nfo. CO myślicie?


Jest już inny temat na forum, dotyczący Fast 50 Club. Możesz tam poczytać więcej wypowiedzi na ten temat.
Moim zdaniem jest to jak najbardziej ciekawa inicjatywa. Sam prawdopodobnie skorzystam z oferty i poszukam znajomych, którzy mogliby na tym także skorzystać.
Ostatecznie poleca się tam przecież dobre oferty, prawda?
Jeszcze się jednak nie rejestrowałem, ale poważnie to rozważam.
Cytuj
Agnieszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 10:03
jamie napisał
Kornela napisał
Z tego co slyszalem to na razie nie bedzie nowych bonusów. Moze warto zainteresować się Fast50 CLubem. DOstalam mailing i tam bylo nfo. CO myślicie?


Jest już inny temat na forum, dotyczący Fast 50 Club. Możesz tam poczytać więcej wypowiedzi na ten temat.
Moim zdaniem jest to jak najbardziej ciekawa inicjatywa. Sam prawdopodobnie skorzystam z oferty i poszukam znajomych, którzy mogliby na tym także skorzystać.
Ostatecznie poleca się tam przecież dobre oferty, prawda?
Jeszcze się jednak nie rejestrowałem, ale poważnie to rozważam.
Tez dostałam maila i tez sie zastanawiam, ale to nic nie kosztuje, wiec raczej sie zdecyduje, tylko musze jeszcze przeczytac regulamin, zeby miec pewność ze wszystko jest ok.
Cytuj
JarekKotowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 10:29
Agnieszka napisał
jamie napisał
Kornela napisał
Z tego co slyszalem to na razie nie bedzie nowych bonusów. Moze warto zainteresować się Fast50 CLubem. DOstalam mailing i tam bylo nfo. CO myślicie?


Jest już inny temat na forum, dotyczący Fast 50 Club. Możesz tam poczytać więcej wypowiedzi na ten temat.
Moim zdaniem jest to jak najbardziej ciekawa inicjatywa. Sam prawdopodobnie skorzystam z oferty i poszukam znajomych, którzy mogliby na tym także skorzystać.
Ostatecznie poleca się tam przecież dobre oferty, prawda?
Jeszcze się jednak nie rejestrowałem, ale poważnie to rozważam.
Tez dostałam maila i tez sie zastanawiam, ale to nic nie kosztuje, wiec raczej sie zdecyduje, tylko musze jeszcze przeczytac regulamin, zeby miec pewność ze wszystko jest ok.
Ja w to wszedłem i myślę, że w łatwy sposób pare stówek miesięcznie wpadnie :)
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 15:28
I jak tam? Nie słychać nic, żeby była kolejna odsłona Bonusu Comperii?
Przyznam szczerze, że mam trochę wolnych środków znowu i chętnie bym zainwestował w coś.
Do Fast50 Clubu raczej nie dołączę, to nie moja bajka, ale bonusy Comperii zawsze bardzo lubiłem i chętnie korzystałem.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 10:52
vasyl napisał
I jak tam? Nie słychać nic, żeby była kolejna odsłona Bonusu Comperii?
Przyznam szczerze, że mam trochę wolnych środków znowu i chętnie bym zainwestował w coś.
Do Fast50 Clubu raczej nie dołączę, to nie moja bajka, ale bonusy Comperii zawsze bardzo lubiłem i chętnie korzystałem.
Podobno będzie około marca. A czemu nie chcesz do fast50? Zawsze parę groszy wpadnie, ja w to wszedłem :D
Cytuj
Odpowiedź