• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karol

Niezarejestrowani

2.12.2015 15:30
Comperia Bonus Vnadal trwa. Ale warto się pospieszyć, żeby wyrobić się do końca roku z wykonaniem transakcji kartą. Czas na zarejestrowanie się w promocji jest do 8 grudnia. Potem do 9 grudnia trzeba złożyć wniosek o założenie konta.
Pozostałe środki możesz wrzucić na Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima: 3,2% na 3 miesiące, można zerwać bez utraty odsetek.
Cytuj
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 15:44
ja założyłem tę lokatę i nie żałuję.
Naprawdę zachęcam, jeśli jeszcze się wahacie. obecnie na rynku nie ma niczego lepszego i wyżej oprocentowanego.
Moim zdaniem ta lokata to jedyna sensowna opcja, dlatego zachęcam jak najbardziej.
Cały proces był naprawdę łatwy do przejścia i bardzo szybki, trwało to kilkadziesiąt minut (bo musiałem dokładnie przeczytać umowę).
Cytuj
Ignacy

Niezarejestrowani

3.12.2015 9:16
Chyba w tej edycji jest spore zainteresowanie, ale i produkt dobry i tak powinno byc. Zwłaszcza, ze trudno teraz znaleźć jakieś dobre depozyty.
Cytuj
Koralowa

Niezarejestrowani

3.12.2015 11:12
No szkoda, ze sie konczy, bo przed Świętami mogli by sie znaleźc jacys chętni. Bedziemy czekac na nastepna.
Cytuj
Karolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:07
Czytałam gdzieś, ze jest przedłużona, to prawda?
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

4.12.2015 11:54
Tak. Są zmiany:
* najpóźniej do 14 grudnia zarejestruj się na stronie promocji Comperia Bonus
* do 15 grudnia złóż wniosek internetowy o założenie konta dostępny na stronie Comperia Bonus
* najpóźniej do 31 grudnia br. zawrzyj umowę o konto i kartę, przynajmniej raz zapłać kartą (kwota nie gra roli) i załóż promocyjną lokatę
* czekaj na BONUS 55 ZŁ - otrzymasz go do końca stycznia 2016 r.
Cytuj
Nikatr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 13:27
Ja jestem nowy w temacie, a zainteresowała mnie ta lokata.
Mógłby mi ktoś napisać, jaka jest minimalna kwota do wpłaty?
Poza tym jestem ciekaw, ile kosztuje konto w aliorze i czy można je zamknąć w lutym, jak już dostanie się bonus?
Bo lokata jest na 3 miesiące, prawda?
Jakieś tam oszczędności mam, jeśli wystarczą, to może założę, w końcu dostać 50 złotych za darmo to dobra sprawa.
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

7.12.2015 9:24
1000-10000 zł. Na cza strwania promocji, a nawet do marca jest darmowe. Mozesz zamknąć, mozesz prowadzić. Lokata dwumiesięczna.
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.12.2015 11:22
Gdybym miała wolny 1000 złotych to na pewno bym założyła, bo w sumie cały czas wyszukuję okazji, żeby dostać coś za darmo, a tu za darmo jest aż 50 złotych. Rzadko się to zdarza, więc bym chętnie skorzystała. Niestety okres wybrali nieszczególny, bo na święta potrzebuję wszystkich środków, jakie mam odłożone. Gdyby ta lokata na takich warunkach była we wrześniu na przykład, to byłoby super.
No nic, mam nadzieję, że może za rok coś się podobnie dobrego trafi.
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

7.12.2015 11:48
candyq napisał
Gdybym miała wolny 1000 złotych to na pewno bym założyła, bo w sumie cały czas wyszukuję okazji, żeby dostać coś za darmo, a tu za darmo jest aż 50 złotych. Rzadko się to zdarza, więc bym chętnie skorzystała. Niestety okres wybrali nieszczególny, bo na święta potrzebuję wszystkich środków, jakie mam odłożone. Gdyby ta lokata na takich warunkach była we wrześniu na przykład, to byłoby super.
No nic, mam nadzieję, że może za rok coś się podobnie dobrego trafi.
Pewnie i po Świętach COmperia cos ciekawego wymysli. Więc na razie spokojnie Świetuj,a potem tu zaglądaj:)
Cytuj
Odpowiedź