• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 15:23
A czy jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę?
I jak to wygląda w przypadku małżonków ze wspólnota majątkową?
My z mężem mamy do ulokowania 15 tysięcy i przyznam, że chcielibyśmy to umieścić na tej lokacie, no ale ograniczenie...
Ale moglibyśmy włożyć to na dwie lokaty, jedną założoną na mnie, i drugą na męża, jeśli byłaby taka możliwość.
Cytuj
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 15:30
mirella napisał
A czy jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę?
I jak to wygląda w przypadku małżonków ze wspólnota majątkową?
My z mężem mamy do ulokowania 15 tysięcy i przyznam, że chcielibyśmy to umieścić na tej lokacie, no ale ograniczenie...
Ale moglibyśmy włożyć to na dwie lokaty, jedną założoną na mnie, i drugą na męża, jeśli byłaby taka możliwość.
Możecie założyć dwie oddzielne lokaty jako żona i mąż:)
Cytuj
Karol Wilczko
Jatka

Niezarejestrowani

20.11.2015 10:18
Niestety, ale mam konto w Aliorze i to mi uniemożliwia wzięcie udziału w promocji, aczkolwiek gdybym mogła na pewno bym brała. 50 zł bonusu i 4 proc. na lokacie, no takich ofert po prostu obecnie nie ma.
Cytuj
arturH

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 11:27
No, i to jest porządna lokata! Jeśli nam nie wyjdzie z kredytem, to na pewno jeszcze ją założę. Trochę oszczędności z narzeczoną mamy, to akurat wystarczy na dwie osobne lokaty i jeszcze zostanie.
mam nadzieję, że się wyrobimy, bo ta promocja kończy się kiedy?
30 listopada?
Wiem, że poprzednie jakoś tak się kończyły z upływem miesiąca, czy tu też to tak wygląda?
Cytuj
Janek

Niezarejestrowani

23.11.2015 10:37
Od 9 listopada 2015 r. do 8 grudnia 2015 r. trzeba wypełnić formularz rejestracji na stronie comperiabonus.pl
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 11:06
ja to chyba na mikołajki dopiero założę, bo 6 grudnia kończy mi się inna lokata, na której mam w tej chwili środki.
Mam nadzieję, że zdążę, bo widzę, że warto.
Czy założenie lokaty comperii z bonusem jest długotrwałe?
mam na myśli przede wszystkim wszelkie autoryzacje?
Bo nie wiem czy nie lepiej zakończyć lokatę wcześniej, aby się na pewno wyrobić. Ale wtedy stracę odsetki.
Cytuj
Janek

Niezarejestrowani

23.11.2015 11:07
Wszystko spokojnie załatwisz jedengo dnia. Chociaz lepiej nie robic tego w weekend:)
Cytuj
gocha

Niezarejestrowani

23.11.2015 21:36
Nie mogę złożyć wniosku o konto, po wpisaniu danych osobowych i zaznaczeniu zgody na przekazanie informacji, klikam na przycisk "dalej", ale formularz nie idzie do przodu i nic się nie dzieje.
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 8:36
gocha napisał
Nie mogę złożyć wniosku o konto, po wpisaniu danych osobowych i zaznaczeniu zgody na przekazanie informacji, klikam na przycisk "dalej", ale formularz nie idzie do przodu i nic się nie dzieje.


Próbowała pani przeładować stronę lub wypełnić wniosek na innej przeglądarce lub komputerze?
Może jest coś nie tak z oprogramowaniem, coś musi zostać zaktualizowane albo coś się wysypało.
Ja wczoraj zakładałem lokatę i wszystko było ok.
Jeśli na innym komputerze też się pani nie uda, to błąd jest na stronie.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 8:42
gocha napisał
Nie mogę złożyć wniosku o konto, po wpisaniu danych osobowych i zaznaczeniu zgody na przekazanie informacji, klikam na przycisk "dalej", ale formularz nie idzie do przodu i nic się nie dzieje.


Witam serdecznie, jeśli problemu nie udało się rozwiązać prosimy o kontakt na adres kontakt@comperiabonus.pl, lub skorzystać z naszego chatu dostępnego na stronie Comperia Bonus. pozdrawiam
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź