• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 14:28
i co wiadomo już coś o tych super niespodziankach od klubu Comperii, o których Panowie tu tak pisali i zapowiadali?
Bo ciekawa jestem, co tam wymyślili.
Mój mąż wcześniej założył jedną z lokat, wiec mógłby przystąpić, ale najpierw chciałam sprawdzić, co jeszcze można zyskać.
Bo niestety ale tej lokaty nie możemy założyć, pieniądze są na razie nie do ruszenia, a innych wolnych środków nie mamy.
Cytuj
Karo

Niezarejestrowani

17.11.2015 11:18
Tez założyłam, bez problemów się obyło. Mam nadzieje, że bonus wpłynie w swoim czasie. Jesli wsyztsko dobrze pójdzie to i w nastenych pede brała udział :D
Cytuj
nnatan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 11:37
Ja korzystałem z poprzedniej lokaty i wszystko było szybko i sprawnie, obiecane bonusy też mi się pojawiły o czasie i uważam, że naprawdę nie ma co narzekać na te lokaty. Oczywiście, w poprzedniej edycji były jakieś problemy z komunikacją z doradcami, nie wszystko było jasne, ale widać, że wzięli się do roboty, bo tym razem jest już bardzo przejrzyście.
Z doświadczenia jednak powiem, że lepiej poczekać jeszcze do końca miesiąca, to może jakieś nowe informacje wyjdą, może ktoś jeszcze uatrakcyjni ofertę - tak się działo.
Cytuj
Karo

Niezarejestrowani

17.11.2015 11:41
nnatan napisał
Ja korzystałem z poprzedniej lokaty i wszystko było szybko i sprawnie, obiecane bonusy też mi się pojawiły o czasie i uważam, że naprawdę nie ma co narzekać na te lokaty. Oczywiście, w poprzedniej edycji były jakieś problemy z komunikacją z doradcami, nie wszystko było jasne, ale widać, że wzięli się do roboty, bo tym razem jest już bardzo przejrzyście.
Z doświadczenia jednak powiem, że lepiej poczekać jeszcze do końca miesiąca, to może jakieś nowe informacje wyjdą, może ktoś jeszcze uatrakcyjni ofertę - tak się działo.
W poprzedniej edycji konto było słabe, łatne, to jest bezpłątne dlatego warto
Cytuj
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 8:35
Naprawdę w Aliorze nie ma żadnych ukrytych opłat?
Bo ja pamiętam jak miałem tam parę lat temu konto, to po pewnym czasie zorientowałem się, że pobierają mi opłatę za to, że niby nie było to moje główne konto. Moja wina, że nie sprawdziłem wcześniej, ale byłem młody i naiwny, myślałem, że jak założyłem konto za zero, to rzeczywiście będzie darmowe.
oczywiście było to moje główne konto, co więcej było to moje jedyne konto. Zamknąłem i od tamtej pory nie ufam Aliorowi.
Cytuj
Liliana

Niezarejestrowani

18.11.2015 8:45
mikolaj-ko napisał
Naprawdę w Aliorze nie ma żadnych ukrytych opłat?
Bo ja pamiętam jak miałem tam parę lat temu konto, to po pewnym czasie zorientowałem się, że pobierają mi opłatę za to, że niby nie było to moje główne konto. Moja wina, że nie sprawdziłem wcześniej, ale byłem młody i naiwny, myślałem, że jak założyłem konto za zero, to rzeczywiście będzie darmowe.
oczywiście było to moje główne konto, co więcej było to moje jedyne konto. Zamknąłem i od tamtej pory nie ufam Aliorowi.
W ramach CB 5 nie ma, pozniej od kwietnia chyba jest jakasoplata za kartę, ale do tego czasu mozesz juz miec dawno zamknięte konto.
Cytuj
Rafał

Niezarejestrowani

18.11.2015 11:29
Trzeba korzystać takich promocji, zwłaszcza że za wiele nie ma teraz rewelacyjnych ofert standardowych.
Cytuj
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 15:18
Liliana napisał
mikolaj-ko napisał
Naprawdę w Aliorze nie ma żadnych ukrytych opłat?
Bo ja pamiętam jak miałem tam parę lat temu konto, to po pewnym czasie zorientowałem się, że pobierają mi opłatę za to, że niby nie było to moje główne konto. Moja wina, że nie sprawdziłem wcześniej, ale byłem młody i naiwny, myślałem, że jak założyłem konto za zero, to rzeczywiście będzie darmowe.
oczywiście było to moje główne konto, co więcej było to moje jedyne konto. Zamknąłem i od tamtej pory nie ufam Aliorowi.
W ramach CB 5 nie ma, pozniej od kwietnia chyba jest jakasoplata za kartę, ale do tego czasu mozesz juz miec dawno zamknięte konto.


Jeśli tak, to inna sprawa. W takim razie naprawdę się opłaca. A już miałem wątpliwości.
Ogólnie o samej Comperii słyszałem już wiele dobrego, nawet poleciłem kilku znajomym, którzy szukali lokaty. Byli bardzo zadowoleni z poprzednich edycji.
A ta podobno jest najlepsza ze wszystkich?
Też o niej powiem znajomym.
Sam udziału nie biorę bo nie mam takich wolnych środków, ale gdybym miał, to pewnie bym się nie wahał.
Cytuj
Elwira

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 10:52
Odkładając 10 tys. mozna juz niezłe pieniądze zgarnąć. Ja mam pytanie,c zyw tych promocjach zawsze było ograniczenie do 10 tys. zł?
Cytuj
Róża

Niezarejestrowani

19.11.2015 11:29
W CB4 było np. 4% w skali roku dla kwot do 10 000 PLN, 3% w skali roku dla kwot powyżej 10 000 PLN. Więc można było więcej lokować.
Cytuj
Odpowiedź