• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 10:56
Alex napisał
A jak zostać członkiem tego klubu?
Ja już wcześniej korzystałem z lokaty comperia bonus, z pierwszej edycji.
To oznacza, że automatycznie jestem w klubie czy jednak muszę coś zrobić?
Nie ukrywam, że korci mnie ta nowa lokata, ale jeszcze nie założyłem, bo jak zwykle czekam prawie do końca promocji. No i skoro będąc w klubie dostałbym jeszcze wiecej, to wolę się upewnić.
Alex jeśli brałeś udział w którejkolwiek promocji Comperia Bonus to możesz przystąpić do naszego klubu. Napisz do naszego Działu Rozliczeń na adres kontakt(at)comperiabonus.pl
Cytuj
Karol Wilczko
wojtekFr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 11:54
A uczestnictwo w tym klubie jest bezpłatne? Do czegoś zobowiązuje?
Żaby się nie okazało, że ludzie chcący więcej zyskać się pozapisują, a potem będą płacić opłaty członkowskie przewyższające ten bonus.
Sam zastanawiam się nad lokatą i pewnie ją założę, tylko muszę porozmawiać z żoną, bo jednak takich rzeczy się w pojedynkę nie podejmuje. Oferta naprawdę fajna, wydaje mi się, że najlepsza z tych, co dotąd były proponowane.
Cytuj
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 11:57
wojtekFr napisał
A uczestnictwo w tym klubie jest bezpłatne? Do czegoś zobowiązuje?
Żaby się nie okazało, że ludzie chcący więcej zyskać się pozapisują, a potem będą płacić opłaty członkowskie przewyższające ten bonus.
Sam zastanawiam się nad lokatą i pewnie ją założę, tylko muszę porozmawiać z żoną, bo jednak takich rzeczy się w pojedynkę nie podejmuje. Oferta naprawdę fajna, wydaje mi się, że najlepsza z tych, co dotąd były proponowane.
Uczestnictwo w klubie jest bezpłatne, to Comperia płaci dodatkowe bonusy za polecenia:) Poza tym wkrótce kolejne zmiany w klubie-już dziś obserwujcie nas:)
Cytuj
Karol Wilczko
MarcinZaniewski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 14:20
O to czekamy! Tymczasem zakładam lokatę w CB. 4 proc. piechotą nie chodzi.
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 15:34
Ja również już założyłem. Pomimo tego, że żadnej lokaty nie miałem w planach. W każdym razie cieszę się, że trafiłem na taką okazję.
Niestety nie jestem w klubie, bo to moja pierwsza lokata od comperii, ale czy skoro założyłem ją już, to też mogę się zapisać do klubu i liczyć na inne bonusy w przyszłości?
Czy muszę poczekać, aż mi się ona zakończy?
Cytuj
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 15:38
jakson napisał
Ja również już założyłem. Pomimo tego, że żadnej lokaty nie miałem w planach. W każdym razie cieszę się, że trafiłem na taką okazję.
Niestety nie jestem w klubie, bo to moja pierwsza lokata od comperii, ale czy skoro założyłem ją już, to też mogę się zapisać do klubu i liczyć na inne bonusy w przyszłości?
Czy muszę poczekać, aż mi się ona zakończy?
Musisz poczekać aż się zakończy, ale, ale niedługo szykujemy niespodziankę, więc śledź nas uważnie:)
Cytuj
Karol Wilczko
lucy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2015 15:20
Cóż, ja jeszcze nigdy nie miałam żadnej lokaty, ale czemu by nie spróbować. Skoro oferta jest dobra, no i można będzie potem przystąpić bezpłatnie do klubu comperii, to myślę, że sobie założę.
Wcześniejsze były jakieś bardziej skomplikowane, były też niezbyty fajne warunki do spełnienia, ale tu widzę, że naprawdę założenie lokaty i spełnienie warunków promocji nie wymaga wiele wysiłku.
jaka tam jest najniższa kwota, na jaką można założyć tę lokatę?
Cytuj
lech-p

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.11.2015 19:06
Lokata super, już założyłem i czekam teraz na bonus. Kiedy on będzie przyznany?
Dopiero po zakończeniu lokaty?
Przyznaję, że nie doczytałem tej informacji, albo może jej w ogóle nie było, a jest dla mnie dość istotna.
Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na taką ofertę akurat w momencie, gdy dysponowałem większą gotówką.
Cytuj
JuliaKonopko

Niezarejestrowani

16.11.2015 9:22
Zgodnie z Regulaminem bonus zostanie wypłacony do 31 stycznia 2016 r.
Cytuj
gina

Niezarejestrowani

16.11.2015 13:47
Tak sie zastanawiałam, zastnawialam i założyłam. A co tam. Tym tropem moze i w konkursie wezme udział. Jak szaleć to szaleć! :)
Cytuj
Odpowiedź