• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Comperia Bonus V

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marcel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 15:14
Fajna oferta, naprawdę jestem pod wrażeniem i wydaje mi się, że każda kolejna oferta Comperii jest lepsza. Czy jeśli brałem udział w poprzedniej edycji to mogę założyć także tę lokatę czy też już się nie kwalifikuję?
Nie jestem i nie byłem klientem Aliora.
No i do kiedy ewentualnie można wziąć udział, bo dopiero pod koniec listopada kończy mi się inna lokata i będę miał środki na nową.
Cytuj
Ania

Niezarejestrowani

10.11.2015 15:30
marcel napisał
Fajna oferta, naprawdę jestem pod wrażeniem i wydaje mi się, że każda kolejna oferta Comperii jest lepsza. Czy jeśli brałem udział w poprzedniej edycji to mogę założyć także tę lokatę czy też już się nie kwalifikuję?
Nie jestem i nie byłem klientem Aliora.
No i do kiedy ewentualnie można wziąć udział, bo dopiero pod koniec listopada kończy mi się inna lokata i będę miał środki na nową.
Możesz bez obaw brać udział w tej promocji, jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach. Zgodnie z regulaminem środki należy przelać do 31 grudnia 2015 r., po złożeniu wniosku internetowego.
Cytuj
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 8:39
Ja się chyba zdecyduję, bo nie sądzę, żebym znalazła coś lepszego. Teraz straszna kicha z tymi lokatami, wszystko takie byle jakie. Tu przynajmniej to 50 złotych można zyskać, to więcej niż odsetki by chyba wyniosły z moich oszczędności.
Dobrze, że ostatecznie nie założyłam jeszcze konta w aliorze, bo miałam zamiar.
Gdyby miała tam konto, to bym nie mogła teraz mieć tej lokaty?
Cytuj
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 10:54
Danuta napisał
Ja się chyba zdecyduję, bo nie sądzę, żebym znalazła coś lepszego. Teraz straszna kicha z tymi lokatami, wszystko takie byle jakie. Tu przynajmniej to 50 złotych można zyskać, to więcej niż odsetki by chyba wyniosły z moich oszczędności.
Dobrze, że ostatecznie nie założyłam jeszcze konta w aliorze, bo miałam zamiar.
Gdyby miała tam konto, to bym nie mogła teraz mieć tej lokaty?
Tak, jeśli ktoś ma konto w Alior Banku lub T mobile Usługi Bankowe nie może wziąć udziału w promocji. Ale jeśli ktoś zamknął ten rachunek przed 1 stycznia 2015r. to z promocji może skorzystać. Więcej odpowiedzi w naszym FAQ: https://comperiabonus.pl/AliorBank/faq
Cytuj
Karol Wilczko
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 11:04
Słyszałem, że jeśli ktoś korzystał z innych lokat Comperia Bonus to ma możliwość teraz dostać więcej niż te 50 złotych za założenie konta.
Mógłby ktoś napisać jakie warunki trzeba spełnić? Chyba chodzi o logowanie z jakiegoś specjalnego linka czy coś takiego. Dokładnie nie pamiętam, bo nie doczytałem.
Rozjaśni ktoś?
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 13:31
Zyskać można aż 105 złotych: 50 zł bonusu, 55 zł za zarejestrowanie się jako uczestnik klubu Comperia Bonus Club, jeśli się już brało udział w poprzednich edycjach tej lokaty, no i jeszcze dochodzą odsetki, całe 4%.
Pisze o tym pan Karol Wilczko na blogu: http://www.comperia.pl/blog-karol-wilczko#post-place-3370

Sam zamierzam założyć lokatę, jak tylko skończy mi się poprzednia.
Cytuj
Ela

Niezarejestrowani

12.11.2015 11:53
No jesli ktos nalezy do klubu, ale i 55 zł dobre, zwłaszcza ze konto bezpłatne. Fajna promocja. W zasadzie nie ma minusów, nawet za te lokatę na 4 proc. to warto.
Cytuj
Konrad

Niezarejestrowani

12.11.2015 14:23
Założyłem. Mam nadzieje, ze wszytsko przbeignie ok., a jak nie to dodatkowy bonus wpdanie. Nie ma tego złego :D
Cytuj
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 8:17
A jak zostać członkiem tego klubu?
Ja już wcześniej korzystałem z lokaty comperia bonus, z pierwszej edycji.
To oznacza, że automatycznie jestem w klubie czy jednak muszę coś zrobić?
Nie ukrywam, że korci mnie ta nowa lokata, ale jeszcze nie założyłem, bo jak zwykle czekam prawie do końca promocji. No i skoro będąc w klubie dostałbym jeszcze wiecej, to wolę się upewnić.
Cytuj
Martusia

Niezarejestrowani

13.11.2015 9:47
Alex napisał
A jak zostać członkiem tego klubu?
Ja już wcześniej korzystałem z lokaty comperia bonus, z pierwszej edycji.
To oznacza, że automatycznie jestem w klubie czy jednak muszę coś zrobić?
Nie ukrywam, że korci mnie ta nowa lokata, ale jeszcze nie założyłem, bo jak zwykle czekam prawie do końca promocji. No i skoro będąc w klubie dostałbym jeszcze wiecej, to wolę się upewnić.
Mozesz dołączyć jesli korzystałeś z promocji. Użyj google i znajdz szczegóły.
Cytuj
Odpowiedź