• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o lokacie eurobanku na Dobry Start?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 11:32
Szukam jakiejś ciekawej lokaty dla moich ubogich oszczędności w kwocie 5000 złotych i w oko wpadła mi oferta eurobanku Lokata na Dobry Start z oprocentowaniem 4%.
Co Państwo o niej sądzicie? Dobra czy przereklamowana?
Pytam, ponieważ chciałabym poznać fachową opinię, gdy z ja się na tym nie znam za bardzo i ie chciałabym potem żałować.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 11:37
jakie warunki musisz spełnić, aby ją założyć?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Katka

Niezarejestrowani

9.11.2015 12:39
Trzeba przelewac pensje i korzystac z karty płatniczej. Jak przy kazdym lepiej oprocentowanym produkcie.
Cytuj
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 13:06
Tu info ze strony: "Oferta dostępna tylko dla nowych klientów otwierających konto w pakiecie Active, Prestige lub Classic.

Po upływie okresu trzech miesięcy lokata odnowi się automatycznie na kolejne 3 miesiące. Na odnowionej lokacie, jeśli przelewane jest wynagrodzenie na konto, możliwe jest uzyskania oprocentowania nawet do 5% w skali roku. Jeśli klient aktywnie używa karty płatniczej, możliwe jest uzyskanie oprocentowania do 4%.

Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z utratą naliczonych odsetek."

O tym koncie wcześniej nie doczytałam, nie wie ktoś, czy ono ma jakieś opłaty?
Cytuj
Guliwer

Niezarejestrowani

9.11.2015 13:15
Danuta napisał
Tu info ze strony: "Oferta dostępna tylko dla nowych klientów otwierających konto w pakiecie Active, Prestige lub Classic.

Po upływie okresu trzech miesięcy lokata odnowi się automatycznie na kolejne 3 miesiące. Na odnowionej lokacie, jeśli przelewane jest wynagrodzenie na konto, możliwe jest uzyskania oprocentowania nawet do 5% w skali roku. Jeśli klient aktywnie używa karty płatniczej, możliwe jest uzyskanie oprocentowania do 4%.

Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z utratą naliczonych odsetek."

O tym koncie wcześniej nie doczytałam, nie wie ktoś, czy ono ma jakieś opłaty?
Ma to podobnie jak bylo przy COmperii Bonus. Te same konta.
Cytuj
bloger50zl

Niezarejestrowani

10.11.2015 15:19
Danuta napisał
Szukam jakiejś ciekawej lokaty dla moich ubogich oszczędności w kwocie 5000 złotych i w oko wpadła mi oferta eurobanku Lokata na Dobry Start z oprocentowaniem 4%.
Co Państwo o niej sądzicie? Dobra czy przereklamowana?
Pytam, ponieważ chciałabym poznać fachową opinię, gdy z ja się na tym nie znam za bardzo i ie chciałabym potem żałować.

warto skorzystac z promocji WBK daja 100 zl za zalozenie konta no i jest to fizyczny bank, szczegoly na 50zlzakonto.pl
Cytuj
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 8:36
bloger50zl napisał
Danuta napisał
Szukam jakiejś ciekawej lokaty dla moich ubogich oszczędności w kwocie 5000 złotych i w oko wpadła mi oferta eurobanku Lokata na Dobry Start z oprocentowaniem 4%.
Co Państwo o niej sądzicie? Dobra czy przereklamowana?
Pytam, ponieważ chciałabym poznać fachową opinię, gdy z ja się na tym nie znam za bardzo i ie chciałabym potem żałować.

warto skorzystac z promocji WBK daja 100 zl za zalozenie konta no i jest to fizyczny bank, szczegoly na 50zlzakonto.pl


Ta promocja to bez żadnych innych warunków, wystarczy założyć? Na ile oprocentowana jest lokata?
Akurat fakt czy bank jest 'fizyczny' czy internetowy nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. Przecież eurobank też jest 'fizyczny'.
Lokaty jeszcze nie założyłam, myślałam nad bonus comperia, ale skoro tu dają więcej, bo aż 100 złotych, to pewnie, że lepiej.
To oczywiście normalna lokata tak, a nie żadna struktura?
Cytuj
50zlzakontoPl

Niezarejestrowani

11.11.2015 10:32
Danuta napisał
bloger50zl napisał
Danuta napisał
Szukam jakiejś ciekawej lokaty dla moich ubogich oszczędności w kwocie 5000 złotych i w oko wpadła mi oferta eurobanku Lokata na Dobry Start z oprocentowaniem 4%.
Co Państwo o niej sądzicie? Dobra czy przereklamowana?
Pytam, ponieważ chciałabym poznać fachową opinię, gdy z ja się na tym nie znam za bardzo i ie chciałabym potem żałować.

warto skorzystac z promocji WBK daja 100 zl za zalozenie konta no i jest to fizyczny bank, szczegoly na 50zlzakonto.pl


Ta promocja to bez żadnych innych warunków, wystarczy założyć? Na ile oprocentowana jest lokata?
Akurat fakt czy bank jest 'fizyczny' czy internetowy nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. Przecież eurobank też jest 'fizyczny'.
Lokaty jeszcze nie założyłam, myślałam nad bonus comperia, ale skoro tu dają więcej, bo aż 100 złotych, to pewnie, że lepiej.
To oczywiście normalna lokata tak, a nie żadna struktura?
na blogu wszystko jest opisane :)
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 11:12
50zlzakontoPl napisał
Danuta napisał
bloger50zl napisał

warto skorzystac z promocji WBK daja 100 zl za zalozenie konta no i jest to fizyczny bank, szczegoly na 50zlzakonto.pl


Ta promocja to bez żadnych innych warunków, wystarczy założyć? Na ile oprocentowana jest lokata?
Akurat fakt czy bank jest 'fizyczny' czy internetowy nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. Przecież eurobank też jest 'fizyczny'.
Lokaty jeszcze nie założyłam, myślałam nad bonus comperia, ale skoro tu dają więcej, bo aż 100 złotych, to pewnie, że lepiej.
To oczywiście normalna lokata tak, a nie żadna struktura?
na blogu wszystko jest opisane :)


Pani Danuto, ten reklamiarz nie poleca lokaty tylko konto oprocentowane na 4%. Do tego owo 4% jest dla środków do wysokości 4000 złotych, a wyżej już tylko 1%.
Po co ludzi oszukiwać, dla kliknięć?
Jeśli szuka Pani lokaty to obecnie najlepsza jest ta z Bonusem Comperii V. Tam zakładamy darmowe konto w Alior banku i oprócz oprocentowania 4% dostaje się jeszcze bonus 50 złotych, a podobno można zyskać wiecej, jeśli się spełni jakieś specjalne warunki.
Cytuj
bloger50zl

Niezarejestrowani

12.11.2015 10:24
alfred1 napisał

Pani Danuto, ten reklamiarz nie poleca lokaty tylko konto oprocentowane na 4%. Do tego owo 4% jest dla środków do wysokości 4000 złotych, a wyżej już tylko 1%.
Po co ludzi oszukiwać, dla kliknięć?
Jeśli szuka Pani lokaty to obecnie najlepsza jest ta z Bonusem Comperii V. Tam zakładamy darmowe konto w Alior banku i oprócz oprocentowania 4% dostaje się jeszcze bonus 50 złotych, a podobno można zyskać wiecej, jeśli się spełni jakieś specjalne warunki.

Drogi alfredzie
1 na koncie pieniadze mozna placac i wyplacac kiedy sie chce zamiast ich mrozic na 2 miesiace.
2 mozna otworzyc jeszcze 2 konta i miec 3x4000 ulokowane na 4%
3 premia 100 zł jest wyzsza niz 55 zl :)
4 karta w WBK bedzie dluzej darmowa niz karta w ALiorze choc nie wiadomo jak to bedzie tu i tu z oplatami za konto bo gdy politycy wprowadza podatek bankowy obstawiam ze w obu bankach pojawia sie oplaty za prowadzenie
Cytuj
Odpowiedź