• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

polisolokata Lokata Direct + Ochrona

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 11:19
Myślę nad lokatą (mam 3000 złotych) i znalazłem w wyszukiwarce ten produkt. Wydaje mi się fajny (ma najwyższe oprocentowanie 2,9%), podoba mi się też to, że jednocześnie się ubezpieczam. Chciałbym jednak zapytać, czy nie czyha tam jakiś haczyk na kogoś, kto nie za dobrze zna takie produkty jak polisolokaty. Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy?
Cytuj
EwaPr

Niezarejestrowani

27.10.2015 11:31
Samo słowo polisolokata wskazuje juz, że produkt jest podejrzany ;p Skoro chcesz oszczędzać załóż sobie jakąś lokatę, bez konta i innych ubezpieczeń. Proste produkty są najlepsze. A 2,9 proc. to tez nie jest wybitne oprocentowanie.
Cytuj
Iwcia

Niezarejestrowani

27.10.2015 11:49
A na czym mialoby polegac tu ubezpieczenie?
Cytuj
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 13:43
Polisolokaty to aż takie złe produkty? Dla mnie wydawały się idealne: oszczędzanie i ubezpieczenie w jednym.
Dołożone ubezpieczenie to takie na życie i wskutek śmierci w nieszczęśliwym wypadku, niestety nie znam innych szczegółów, więc trudno mi tu coś więcej napisać.
No i dopiero teraz zauważyłem, że minimalna kwota to aż 10 tysięcy złotych, a tyle niestety nie posiadam, więc i tak nie jest to produkt dla mnie.
Cytuj
Rakun

Niezarejestrowani

28.10.2015 9:22
A przed czym Cie to tak na prawdę ubezpiecza? Wokół polisolokat niezla burza byla swego czasu, wiec chyba jest jakieś ryzyko.
Cytuj
Witek

Niezarejestrowani

28.10.2015 13:03
Wybierz sobie Lokate Bezkarna w BGŻ Optima. To niezły produkt. Od 1 000 zł.
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 13:20
Ja też kilka razy już słyszałem, że z polisolokatami coś jest nie tak. Bez konkretów jednak. Ale one wciąż są dostępne i ludzie je najwidoczniej kupują.
Więc o co w tym chodzi?
Co z nimi było źle, bo ogólnie idea wydaje się ciekawa: oszczędza się i jednocześnie jest się ubezpieczonym, a do tego nie płaci się podatku od oszczędności, więc nie rozumiem, co mogło pójść nie tak?
Cytuj
Gustawo

Niezarejestrowani

4.11.2015 10:42
Z tymi polisolokatami każdy wie,że coś jest nie tak, ale nikt nie wie co :D
Cytuj
Odpowiedź