• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Smart procent konto oszczędnościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 14:56
Chciałbym z dziewczyna założyć wspólne konto oszczędnościowe. Bardzo dobrze wypada oferta banku Smart, oprocentowanie 3% i 1 bezpłatny przelew. Ale oczywiście najpierw chciałbym zapytać ekspertów, co sądzą o tym koncie?
Wiem, że jest tam wymóg założenia konta osobistego, ale jakiś tydzień temu moja dziewczyna założyła w tym banku konto osobiste i chciałbym zapytać, czy to będzie się liczyło, czy też wymagają założenia nowego konta?
Cytuj
Misiek

Niezarejestrowani

24.9.2015 10:12
Jak jest na 3 proc. to nawet sie nie zastanawiaj to bardzo dobra opcja.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 11:05
Misiek napisał
Jak jest na 3 proc. to nawet sie nie zastanawiaj to bardzo dobra opcja.


Wiem, że oprocentowanie jest dobre, ale chodzi mi o ten warunek z kontem, no i czy możemy założyć konto wspólne?
Nie interesuje mnie, jeśli można je założyć tylko na jedną osobę ani jeśli będziemy musieli jeszcze jedno osobiste konto do niego założyć.
WIe ktoś, jak to wygląda? Może ktoś ma tam takie konto?
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 16:59
Do każdego konta moż
carlos napisał
Misiek napisał
Jak jest na 3 proc. to nawet sie nie zastanawiaj to bardzo dobra opcja.


Wiem, że oprocentowanie jest dobre, ale chodzi mi o ten warunek z kontem, no i czy możemy założyć konto wspólne?
Nie interesuje mnie, jeśli można je założyć tylko na jedną osobę ani jeśli będziemy musieli jeszcze jedno osobiste konto do niego założyć.
WIe ktoś, jak to wygląda? Może ktoś ma tam takie konto?



Witamy, do każdego konta można ustanowić pełnomocnika. Jedna osoba zakłada a później ustanawia pełnomocnika. Lokaty można zakładać zarówno z kontem, jak i bez.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
Kokos

Niezarejestrowani

25.9.2015 10:26
BankSMART napisał
Do każdego konta moż
carlos napisał
Misiek napisał
Jak jest na 3 proc. to nawet sie nie zastanawiaj to bardzo dobra opcja.


Wiem, że oprocentowanie jest dobre, ale chodzi mi o ten warunek z kontem, no i czy możemy założyć konto wspólne?
Nie interesuje mnie, jeśli można je założyć tylko na jedną osobę ani jeśli będziemy musieli jeszcze jedno osobiste konto do niego założyć.
WIe ktoś, jak to wygląda? Może ktoś ma tam takie konto?



Witamy, do każdego konta można ustanowić pełnomocnika. Jedna osoba zakłada a później ustanawia pełnomocnika. Lokaty można zakładać zarówno z kontem, jak i bez.
TO jest dobre rozwiązanie.Jedno konto, kilka lokat.
Cytuj
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 11:20
Tylko pytanie było o konto oszczędnościowe, a nie o lokaty. Sądzę, że gdyby pytający chciał założyć lokatę, to o nią by zapytał.
Może lepiej jednak rozejrzeć się za jakimś innym kontem?
Sam aktualnie czegoś szukam i dużo lepsze wydaje mi się konto oszczędnościowe w BOŚ banku.
Tu są szczegóły: http://www.comperia.pl/szczegoly-konta-oszczednosciowe,232-oszczednosciowe-2000-1-1-------------4.html
No i oprocentowane jest na 4% i nie trzeba mieć RORu.
Ktoś może coś o nim powiedzieć?
Cytuj
Kira

Niezarejestrowani

25.9.2015 12:18
BartStec napisał
Tylko pytanie było o konto oszczędnościowe, a nie o lokaty. Sądzę, że gdyby pytający chciał założyć lokatę, to o nią by zapytał.
Może lepiej jednak rozejrzeć się za jakimś innym kontem?
Sam aktualnie czegoś szukam i dużo lepsze wydaje mi się konto oszczędnościowe w BOŚ banku.
Tu są szczegóły: http://www.comperia.pl/szczegoly-konta-oszczednosciowe,232-oszczednosciowe-2000-1-1-------------4.html
No i oprocentowane jest na 4% i nie trzeba mieć RORu.
Ktoś może coś o nim powiedzieć?
Tylko trzeba ten ROR zakłdać... Ale ogólnie niezła oferta. Pierwszy przelew w miesiącu zewnętrzny jest bezpłatny, to też troche wada. Ale z drugiej strony to na KO trzeba oszczędzać, wiec może i lepiej :D
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 13:34
Dobrze, dziękuję za pomoc, ostatecznie już założyłem jednak w Smart banku.
Ale mam teraz taki problem, że w systemie mam napisane, że oprocentowanie 0,00%.
Ktoś mógłby wyjaśnić, o co chodzi? Jest to konto Smart Procent i miało być 3%, a tu zero!
Cytuj
Kwant

Niezarejestrowani

28.9.2015 13:16
carlos napisał
Dobrze, dziękuję za pomoc, ostatecznie już założyłem jednak w Smart banku.
Ale mam teraz taki problem, że w systemie mam napisane, że oprocentowanie 0,00%.
Ktoś mógłby wyjaśnić, o co chodzi? Jest to konto Smart Procent i miało być 3%, a tu zero!
A masz już na nim jakieś środki?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 13:47
Kwant napisał
carlos napisał
Dobrze, dziękuję za pomoc, ostatecznie już założyłem jednak w Smart banku.
Ale mam teraz taki problem, że w systemie mam napisane, że oprocentowanie 0,00%.
Ktoś mógłby wyjaśnić, o co chodzi? Jest to konto Smart Procent i miało być 3%, a tu zero!
A masz już na nim jakieś środki?


Własnie nie miałem, ale już się wyjaśniło, bo w momencie, gdy przelałem tam 10 złotych oprocentowanie się zmieniło i mam jednak te 3%. Teraz jeszcze tylko ogarnąć tę sprawę z ustanowieniem pełnomocnictwa i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
To raczej nie powinno być trudne, prawda?
Jakby nie patrzeć zależy nam, żeby konto było wspólne.
Cytuj
Odpowiedź