• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Smart procent konto oszczędnościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kwant

Niezarejestrowani

28.9.2015 14:02
carlos napisał
Kwant napisał
carlos napisał
Dobrze, dziękuję za pomoc, ostatecznie już założyłem jednak w Smart banku.
Ale mam teraz taki problem, że w systemie mam napisane, że oprocentowanie 0,00%.
Ktoś mógłby wyjaśnić, o co chodzi? Jest to konto Smart Procent i miało być 3%, a tu zero!
A masz już na nim jakieś środki?


Własnie nie miałem, ale już się wyjaśniło, bo w momencie, gdy przelałem tam 10 złotych oprocentowanie się zmieniło i mam jednak te 3%. Teraz jeszcze tylko ogarnąć tę sprawę z ustanowieniem pełnomocnictwa i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
To raczej nie powinno być trudne, prawda?
Jakby nie patrzeć zależy nam, żeby konto było wspólne.
No wlasie. Tak myslalem ze moze o to chodzic :)
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 15:48
Kwant napisał
carlos napisał
Kwant napisał
A masz już na nim jakieś środki?


Własnie nie miałem, ale już się wyjaśniło, bo w momencie, gdy przelałem tam 10 złotych oprocentowanie się zmieniło i mam jednak te 3%. Teraz jeszcze tylko ogarnąć tę sprawę z ustanowieniem pełnomocnictwa i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
To raczej nie powinno być trudne, prawda?
Jakby nie patrzeć zależy nam, żeby konto było wspólne.
No wlasie. Tak myslalem ze moze o to chodzic :)


Dokładnie tak jest - konto oszczędnościowe ma 3% dopiero po przelaniu na niego pieniędzy - nawet 1 grosz. Nadanie pełnomocnictwa nie powinno przysporzyć żadnego kłopotu. W przypadku pytań prosimy o wiadomość. Postaramy się pomóc.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 8:36
Smart bank to dyskont finansowy?
Właśnie zobaczyłem tę nazwę u was w stopce.
Dziwnie mi się kojarzy.
To taka Biedronka?
Jak mówił prezes, dla biedaków?
No chyba, że w bankowości to określenie ma jakieś inne konotacje i definicję, w takim razie nie wiedziałem, bo mi kojarzy się jedynie potocznie.
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 14:52
alfred1 napisał
Smart bank to dyskont finansowy?
Właśnie zobaczyłem tę nazwę u was w stopce.
Dziwnie mi się kojarzy.
To taka Biedronka?
Jak mówił prezes, dla biedaków?
No chyba, że w bankowości to określenie ma jakieś inne konotacje i definicję, w takim razie nie wiedziałem, bo mi kojarzy się jedynie potocznie.


Dyskont finansowy według nas to dostęponość dla kązdego oferty na dobry warunkach, bez zbędnych restrykcji i opłat. Dlatego dyskont. Europejski, ponieważ areną działania banku SMART jest Europa. Dostarczamy oferty potrzebne klientom zarówno w Polsce, jak i poza nią na przystępnych warunkach. Obecnie bezwarunkowe 0zł za konta w Banku SMART.
Jeśli ma Pan pytania prosimy o nie. Postaramy sie na wszystkie odpowiedzieć. Pozdrawiamy.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
Gufi

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:39
BankSMART napisał
alfred1 napisał
Smart bank to dyskont finansowy?
Właśnie zobaczyłem tę nazwę u was w stopce.
Dziwnie mi się kojarzy.
To taka Biedronka?
Jak mówił prezes, dla biedaków?
No chyba, że w bankowości to określenie ma jakieś inne konotacje i definicję, w takim razie nie wiedziałem, bo mi kojarzy się jedynie potocznie.


Dyskont finansowy według nas to dostęponość dla kązdego oferty na dobry warunkach, bez zbędnych restrykcji i opłat. Dlatego dyskont. Europejski, ponieważ areną działania banku SMART jest Europa. Dostarczamy oferty potrzebne klientom zarówno w Polsce, jak i poza nią na przystępnych warunkach. Obecnie bezwarunkowe 0zł za konta w Banku SMART.
Jeśli ma Pan pytania prosimy o nie. Postaramy sie na wszystkie odpowiedzieć. Pozdrawiamy.
Hehe ależ użytkownicy spostrzegawczy. Fakt dyskont słabo sie kojarzy, ale jak się temu "przyjrzeć" to ma to sens.
Cytuj
Łucja

Niezarejestrowani

1.10.2015 15:41
A mi się właśnie kojarzy, że dyskont jest dla każdego, i ma dużą paletę produktów do wyboru. Dlaczego więc bank nie miałby być dyskontem?
Cytuj
tomaszriddle

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 13:28
Łucja napisał
A mi się właśnie kojarzy, że dyskont jest dla każdego, i ma dużą paletę produktów do wyboru. Dlaczego więc bank nie miałby być dyskontem?


Dyskont to może niekoniecznie duży wybór, ale na pewno niskie ceny. W sumie Bank Smart, który ma chyba obecnie najlepsze ceny na rynku może się za taki dyskont uważać.
Sam nigdy konta oszczędnościowego nie miałem i w sumie nie bardzo się na tym znam. Ale czy to działa na takiej zasadzie, że co się tam włoży to nie można już wyjąć, dopiero za jakiś czas?
Cytuj
Łucja

Niezarejestrowani

6.10.2015 13:33
tomaszriddle napisał
Łucja napisał
A mi się właśnie kojarzy, że dyskont jest dla każdego, i ma dużą paletę produktów do wyboru. Dlaczego więc bank nie miałby być dyskontem?


Dyskont to może niekoniecznie duży wybór, ale na pewno niskie ceny. W sumie Bank Smart, który ma chyba obecnie najlepsze ceny na rynku może się za taki dyskont uważać.
Sam nigdy konta oszczędnościowego nie miałem i w sumie nie bardzo się na tym znam. Ale czy to działa na takiej zasadzie, że co się tam włoży to nie można już wyjąć, dopiero za jakiś czas?
WLasnie tym sie rozni KO od lokaty, ze tu mozesz dokładac kiedy zechcesz i nie tracisz zysku. A teraz niektore KO sa lepiej oprocnetowane niz lokaty.
Cytuj
Odpowiedź