• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie ulokować 70 tysięcy złotych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 9:50
Moi rodzice dostali niedawno spadek, 70 tysięcy złotych. Zastanawiamy się wspólnie, gdzie najlepiej to na razie ulokować? Macie może jakieś propozycje? W grę wchodzą zarówno krótsze lokaty, jak i dłuższe, na przykład na rok. Ale raczej nie więcej. No i oczywiście zależy nam na jak najlepszym oprocentowaniu.
Cytuj
zen

Niezarejestrowani

11.8.2015 10:38
lokata, ale jakas na 3 miesiace maksymalnie, na dłuzszy okres szkoda wkładac pieniaze, teraz tez obligacje sie dosc opłącaja, na 2 proc.
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 15:29
A taka lokata Power z Ideabanku byłaby dobra? Bo wyświetla mi się na samej górze w porównywarce Comperii.
Czy może znajdę gdzieś coś wyżej oprocentowanego albo jakąś fajną promocję?
Mógłby mi ktoś coś konkretnego polecić?
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

12.8.2015 11:52
Oferta niezła, oprocentowanie dla nowych środków – aż do 2,85% w skali roku, na 3,4,6 lub 9 miesięcy, i mozna ulokowac od 1tys. zł, wiec jesli nie bylas wczesniej ich klientka to ok.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 11:54
Lokata Power jest na 3, 4, 6 lub 9 miesięcy. Jej oprocentowanie to na 3 i 4 m-ce - 2.75%, na 6 i 9 m-cy 2,85%.
Wyższe oprocentowanie bo 4% jest na lokacie Happy, ale ona jest na 3 miesiące i kwota ograniczona do max. 10.000 zł. Można więc spróbować podzielić środki na kilka osób i założyć tą lokatę. Ja proponuję również rozważyć założenie lokaty strukturyzowanej w Idea Banku, która nazywa się Kapitalny Rok. Ma 100 % gwarancję zwrotu kapitału oraz gwarantowane odsetki na poziomie 2%. Jednak max odsetki mogą wynieść 3, 5 bądź 7 % w zależności od kursów akcji 5 spółek - Facebook, Google, NIKE, Royal Dutch Shell, Toyota
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 10:48
Miałem podobna sumę, 50 000 zł. Zainwestowałem w klubie-inwestorów https://klub-inwestorow.pl/ i zysk jest całkiem dobry.
Wypowiedź została zmieniona przez: roman_z 13.8.2015 10:49
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 13:15
roman_z napisał
Miałem podobna sumę, 50 000 zł. Zainwestowałem w klubie-inwestorów https://klub-inwestorow.pl/ i zysk jest całkiem dobry.

Napisz coś więcej. Jakieś konkrety. Kiedy wpłacałeś pieniądze, kiedy wypłacałeś, jaki zysk itp. :)
Cytuj
haiko

Niezarejestrowani

18.8.2015 11:47
Dobra reklama nie jest zła.
Cytuj
Odpowiedź