• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto 360 Millenium Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2015 13:13
Witam. Szukam obecnie opinii o koncie osobistym w Millenium Bank. Zastanawiam się czy nie założyć tam konta. Obecnie jak widzę jest tam promocja. Można zyskać do 360 zł w ramach płatności telefonem. Można wtedy za 300 zł miesięcznie płatności zyskać 30 zł zwrotu na konto.
Wszystko ładnie i pięknie w teorii ale jak obecnie sprawdza sie idea płatności telefonem? Wydaje sie to ciekawe ale czy sklepy wiedzą o takiej możliwości? Czy nie będę miała problemów z płatnościami?
NO i aby nie było opłaty za konto musi tam co miesiac trafiać min 1000zł.
Cytuj
Gonia

Niezarejestrowani

6.8.2015 13:32
Właśnie jest mało popularna, dlatego je promują, podobna promocje ma teraz Orange Finanse
Cytuj
xawcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2015 14:19
Jesli bedzie to Twoje konto główne, to czemu nie. Nic nie tracisz, ew. tyle nie uzbierasz i nie dostaniesz bonusu.
Cytuj
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 11:01
Ja mam od jakiegoś czasu konto w Millennium, DObre Konto, nie płace za prowadzenie konta, za kartę do konta, czy za wypłaty ze wszystkich bankomatów. wystarczy ze przelewam m.in 1000 zł, a to jest moje główne konto wiec sila rzeczy tyle mam zawsze.
Cytuj
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 11:23
Mam obecnie konto w mbanku. Niby wszystko jest ok ale nie podoba mi się tam interfejs.Widzieliście te wszystkie nagrody? No po prostu się w nim nie łapię.Może Millenium ma sensowniejszą obsługę przez internet? Dochody 1000 zł raczej na pewno będą. Myślicie,że takie płatności przez telefon się przyjmą ? Bo jak wspomniałam o tym sklepowej w osiedlaku to tylko oczy zrobiła ^^
Cytuj
marcinb

Niezarejestrowani

7.8.2015 11:25
Z czasem sie przyjmą. Mi tam się podoba w Millennium, chociaz różne są opinie.
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

11.8.2015 10:48
jesli hcodzi o platnosci telefonem to nie wiem czy sie przyjma, szczerze to nie znam nikogo, aniw sklepie tez nie widzialam kto by tak placil
Cytuj
cs

Niezarejestrowani

12.8.2015 12:16
statystyki, które gdzies ostatnio cztalem wskazuja jednak,z e jest to coraz popularniejsze
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.8.2015 12:30
ciekawe co to za statystyki ;p
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 13:00
Tak samo kiedyś jeszcze mówiono o płatnościach kartą. Że niby się to nie przyjmie a obecnie kartą płaci chyba co druga osoba. Jestem zdania,że płatności telefonem to przyszłość szczegolnie,że obecne zabezpieczenia sprawiają,że jest to bezpieczniejsze niz płatność kartą. Obecnie wiele banków oferuje systemy rabatowe za płatności telefonem. Na przykład taki mbank. Mają tam program rabatowy.Jeśli płaci sie telefonem to można zaoszczędzić do 55%. Na przykład w restauracjach czy w sklepach.
Cytuj
Odpowiedź