• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowe Konto Internetowe w Aliorze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 16:18
Żaden bank nie planuje, a potem i tak wychodzi na jedno. Ale dobre jest przynajmniej to, że z założenia oferta Smart Banku nie ma być czasowa, tylko stała.
Jeśli nie rozwiążę pozytywnie mojej sprawy z Aliorem, to pewnie się zdecyduję na ofertę SmartBanku.
Gdy zakładałem obecne konto, właśnie to reklamowane, to też była mowa, że płacę jednorazowo i potem wszystko jest gratis, a teraz, po dwóch latach zostaje mi z konta ściągnięta opłata. Co prawda są pewne warunki, które pozwalają jej uniknąć, ale dla mnie to i tak bez znaczenia, bo nie chodzi o samą opłatę, 6 zł to nie majątek, ale czuję się trochę oszukany.
Cytuj
Piotruś

Niezarejestrowani

6.8.2015 10:17
Takie oferty nigdy nie trwają wiecznie i to, że teraz tego nie planuja nie oznacza, ze to sie nie zmieni.
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2015 10:20
@jan-nuk, W naszych założeniach jest prosta i przyjazna bankowość dla Klienta. Staramy się, aby spełnić je w najprzyjaźniejszy możliwy sposób. Dziękujemy za miłe słowo. Serdecznie zachęcamy do założenia konta i korzystania z Banku SMART. Pozdrawiamy.

jan-nuk napisał
Żaden bank nie planuje, a potem i tak wychodzi na jedno. Ale dobre jest przynajmniej to, że z założenia oferta Smart Banku nie ma być czasowa, tylko stała.
Jeśli nie rozwiążę pozytywnie mojej sprawy z Aliorem, to pewnie się zdecyduję na ofertę SmartBanku.
Gdy zakładałem obecne konto, właśnie to reklamowane, to też była mowa, że płacę jednorazowo i potem wszystko jest gratis, a teraz, po dwóch latach zostaje mi z konta ściągnięta opłata. Co prawda są pewne warunki, które pozwalają jej uniknąć, ale dla mnie to i tak bez znaczenia, bo nie chodzi o samą opłatę, 6 zł to nie majątek, ale czuję się trochę oszukany.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
renia

Niezarejestrowani

6.8.2015 10:47
Skoro oferta jest dobra, to nie ma co myśleć na przyszłość. Ew. sie rozwiąże umowe
Cytuj
wanda

Niezarejestrowani

7.8.2015 9:00
renia napisał
Skoro oferta jest dobra, to nie ma co myśleć na przyszłość. Ew. sie rozwiąże umowe
To rozwiazywanie czasami niestety bywa kłopotliwe.
Cytuj
Odpowiedź