• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

polisolokata? Warta zachodu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 9:33
Widzę, że polisolokaty sa dużo lepiej oprcoentowane niż lokaty. Czy to na prawdę takie złe produkty "jak je malują"? Chce coś zrobić ze środkami, a na 2 proc. lokatę to aż żal.
Cytuj
gapik

Niezarejestrowani

28.7.2015 14:02
Ja bym temu nie ufał. Juz było tyle przekrętów, tyle spraw skończyło sie w sądzie, że lepiej się w to nie mieszać.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 18:00
jerzyk napisał
Widzę, że polisolokaty sa dużo lepiej oprcoentowane niż lokaty. Czy to na prawdę takie złe produkty "jak je malują"? Chce coś zrobić ze środkami, a na 2 proc. lokatę to aż żal.

Prosimy o konkrety; o jakich dokładnie produktach piszesz? Co do lokat, to można przecież znaleźć lokaty powyżej 3% brutto.
Cytuj
jerzyk

Niezarejestrowani

29.7.2015 10:12
Sladowa ilosc jest takich lokat, większosc jest marnie oprocentowana.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.7.2015 14:43
gdzie znalazłeś ciekawe poliso-lokaty?

od kiedy zyski z nich zostały opodatkowane praktycznie zniknęły z rynku...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
olcik

Niezarejestrowani

30.7.2015 10:17
Ja nie widzialam od dawna jakiesjs fajnej polisolokaty, ale to wlansie pewnie przez brak popytu na nie.
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

30.7.2015 11:49
olcik napisał
Ja nie widzialam od dawna jakiesjs fajnej polisolokaty, ale to wlansie pewnie przez brak popytu na nie.


Tworzenie polisolokat nei ma już dzisiaj takiego sensu. Oprocentowanie musiałoby być podobne jak na lokatach bankowych, a gwarancje UFG są znacznie niższe niż bankowego
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
olcik

Niezarejestrowani

30.7.2015 12:06
Adrian Chrapek TRU Story napisał
olcik napisał
Ja nie widzialam od dawna jakiesjs fajnej polisolokaty, ale to wlansie pewnie przez brak popytu na nie.


Tworzenie polisolokat nei ma już dzisiaj takiego sensu. Oprocentowanie musiałoby być podobne jak na lokatach bankowych, a gwarancje UFG są znacznie niższe niż bankowego
Do jakiej kwoty? Jaka to jest roznica?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.7.2015 14:38
Adrian Chrapek TRU Story napisał
olcik napisał
Ja nie widzialam od dawna jakiesjs fajnej polisolokaty, ale to wlansie pewnie przez brak popytu na nie.


Tworzenie polisolokat nei ma już dzisiaj takiego sensu. Oprocentowanie musiałoby być podobne jak na lokatach bankowych, a gwarancje UFG są znacznie niższe niż bankowego


dlatego też praktycznie zniknęły z rynku, zdziwiło mnie, że komuś jeszcze udałą się znaleźć jakąś ofertę...

w BFG 100.000 euro

UFG 50% wierzytelności, nie więcej niż 30.000 euro
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
gwiazda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 8:04
Ja wiele złego słyszałam o polisolokatach. Wiele ludzi zakładało sobie takie polisolokaty, nie doczytało się właśnie o tych faktach braku gwarancji i żałowało. Moja mama się w to swego czasu wkopała. Założyła sobie polisę z funduszem inwestycyjnym. Wpłacała na to co miesiąc pieniądze i te zupełnie sie nie zwiększały .Tak wiec nie było w tym żadnego sensu moim zdaniem. A i nie mogła zrezygnować do pewnego okresu z produktu ! Bo straciłaby 100% środków.
Cytuj
Odpowiedź