• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie założyć najtańsze konto walutowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anastazja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 7:04
Witam.Mam obecnie do wymiany dość dużą sumę pieniędzy. Szukam konta walutowego w euro. Nie jestem w temacie tak więc nie wiem jaki bank ma obecnie darmowe konta walutowe.Zależy mi na tym aby konto nie miało żadnych opłat ponieważ nie będe z niego korzystać często. Może ok 2-3 razy w roku. W jakim banku warto jest sobie założyć?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 9:14
Dobrze oprocentowane konto walutowe w EURO posiadał Smart Bank. Sprawdź czy nadal tak jest. Zdecydowana większość kont jest darmowa w prowadzeniu (bez karty). Powodzenia!
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 14:10
Witamy, @tomasz Paryz dziękujemy za polecenie :) @anastazja, odpowiadając na pytanie to prowadzenie konta w Banku SMART jest za 0 złotych. Dodatkowo obowiązuje na nim SMART Kurs, który gwarantuje bardzo korzystne przewalutowania. Szczegóły http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto-eu/ Pozdrawiamy.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 14:35
Ja mam konto walutowe w mBanku, które również jest darmowe, ale płaci się za kartę. ja jednak nie mam karty, bo nie jest mi potrzebna. Opłata jest roczna, ale naprawdę nie pamiętam ile wynosi. Może ktoś inny ma tę informację?
No i nie jest też oprocentowane, więc pewnie to konto w smart banku będzie lepsze. Oczywiście pytanie, a ile jest ono oprocentowane i czy ma to jakiekolwiek znaczenie?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:43
Ale co, po prostu zrezygnowaliście z karty?
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 15:05
Do Konta SMART EU oferujemy dodatkowe bezpłatne Konto SMART Procent EU na którym można trzymać pieniądze w walucie Euro z oprocentowaniem 0,5 do 10 000 Euro, np.: pomiędzy wyjazdami. Pozdrawiamy.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
Milena Getek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 13:29
Darmowe konto walutowe dla EUR oferuje kantor Alior z wyjątkowo niskim spreadem 0,576%. Równie dobre oferty kont mają Citi Handlowy i Meritum Bank. Każdy z nich dodaje kartę do prowadzonego rachunku. Różnica jest tylko w ewentualnych kosztach przelewów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 15:23
ann napisał
Ale co, po prostu zrezygnowaliście z karty?


Po prostu, a co za problem?
Po co mi karta do konta, którego nie używam? A jednak gdybym kiedyś potrzebował takiego konta, np. do wymiany walut w kantorze internetowym, to ono ciągle jest w pogotowiu.

żadna wielka filozofia, uważam, że jeśli mam za coś bezsensownie płacić, to wolę to dezaktywować i nie generować kosztów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2015 8:38
Ja ostatnio porównywałem konta i łatwo można znaleźć coś dla siebie spośród różnych ofert.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź