• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto bankowe dla studenta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 9:16
To zależy od człowieka. Ja jak mam gotówkę, to szkoda mi ja wydawać,a jak place karta to nie widzę fizycznie tych pieniędzy i tu zbliżę , tam zbliżę :D
Cytuj
darek

Niezarejestrowani

27.7.2015 14:15
Też wolę nie wybierać za duzo pieniedzy, bo taka fizyczna gotówka zawsze szybko mi się rozchodzi. Nie wiem na czym to polega, ale jak mam na koncie to bardziej żal mi wydawac.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 9:58
Ja jak mam gotowkę to bardziej się hamuje. A jak mam karte na zakupach, to wydaje mi się, że wszystko mogę kupić. Potem jak widzę saldo to się za głowę łapie.
Cytuj
haiko

Niezarejestrowani

29.7.2015 10:14
Zalezy od podejscia, ja znowy szastam jak place karta. Gotówka mnie hamuje, widze ze jej szybko ubywa.
Cytuj
Jeremi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 12:00
Finansolog napisał
stachu napisał
Czemu uciekac? A konta dla studentów ma co drugi bank, wiec juz bez przesady ze tylko pko bp.

Akurat PKO ma świetną ofertę dla studentów (a konkretnie dla wszystkich poniżej 26 roku życia). Sam korzystam z Konta dla Młodych ;)
Finansolog napisał
stachu napisał
Czemu uciekac? A konta dla studentów ma co drugi bank, wiec juz bez przesady ze tylko pko bp.

Akurat PKO ma świetną ofertę dla studentów (a konkretnie dla wszystkich poniżej 26 roku życia). Sam korzystam z Konta dla Młodych ;)
Kredyt studencki tez najbardziej w PKO BP sie opłaca?
Cytuj
Dziki

Niezarejestrowani

14.9.2015 13:47
Jeremi napisał
Finansolog napisał
stachu napisał
Czemu uciekac? A konta dla studentów ma co drugi bank, wiec juz bez przesady ze tylko pko bp.

Akurat PKO ma świetną ofertę dla studentów (a konkretnie dla wszystkich poniżej 26 roku życia). Sam korzystam z Konta dla Młodych ;)
Finansolog napisał
stachu napisał
Czemu uciekac? A konta dla studentów ma co drugi bank, wiec juz bez przesady ze tylko pko bp.

Akurat PKO ma świetną ofertę dla studentów (a konkretnie dla wszystkich poniżej 26 roku życia). Sam korzystam z Konta dla Młodych ;)
Kredyt studencki tez najbardziej w PKO BP sie opłaca?
Kredyty wszedzie praktycznie na tych samych warunkach...
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 14:33
No ja słyszałem, że oprocentowanie mają różne w różnych bankach. Nie jest tak?
To jednak jest różnica, jakie oprocentowanie będziemy musieli zapłacić.
A jestem też ciekaw, co się dzieje ze 'studenckim' kontem, gdy delikwent zakończy studia? Dalej ma takie same warunki, konto przekształca się automatycznie, czy musi je zamknąć i szukać innego, 'dorosłego'?
Cytuj
Wrocka

Niezarejestrowani

14.9.2015 14:57
Twdy trzeba je przekształcić na duzo droższe konto, miałam tak w PKO BP. Juz nie korzystam:)
Cytuj
Sławek

Niezarejestrowani

15.9.2015 11:26
Jesli jest dużo droższe,to zawsze można je zamknąć. Bez problemu.
Cytuj
Odpowiedź