• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto bankowe dla studenta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2015 14:29
Finansolog napisał
stachu napisał
Czemu uciekac? A konta dla studentów ma co drugi bank, wiec juz bez przesady ze tylko pko bp.

Akurat PKO ma świetną ofertę dla studentów (a konkretnie dla wszystkich poniżej 26 roku życia). Sam korzystam z Konta dla Młodych ;)
Jest zupelnie darmowe?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:46
Gość napisał
Finansolog napisał
stachu napisał
Czemu uciekac? A konta dla studentów ma co drugi bank, wiec juz bez przesady ze tylko pko bp.

Akurat PKO ma świetną ofertę dla studentów (a konkretnie dla wszystkich poniżej 26 roku życia). Sam korzystam z Konta dla Młodych ;)
Jest zupelnie darmowe?
Studenckie tak, ale jak juz nie jestes studentem to placisz krocie, ponad 7zł za prowadzenie.
Cytuj
Marcy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 11:54
No dobra ale czy te konta studenckie coś nam daja? Właśnie sobie przeglądam i wiekszość z nich obecnie jest płatnych. Zwykle jest to płatność za prowadzenie oraz za kartę. W wielu z nich nie ma opcji wypłaty z wszystkich bankomatów. Skoro tak to jaki jest sens zakładania takiego konta ? Czy nie lepiej jest poszukać sobie jakiegoś normalnego bezpłatnego konta? No chyba,że nie wiem tutaj o jakichś dodatkowych promocjach.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 10:57
Marcy napisał
No dobra ale czy te konta studenckie coś nam daja? Właśnie sobie przeglądam i wiekszość z nich obecnie jest płatnych. Zwykle jest to płatność za prowadzenie oraz za kartę. W wielu z nich nie ma opcji wypłaty z wszystkich bankomatów. Skoro tak to jaki jest sens zakładania takiego konta ? Czy nie lepiej jest poszukać sobie jakiegoś normalnego bezpłatnego konta? No chyba,że nie wiem tutaj o jakichś dodatkowych promocjach.
Chodzi o to, żeby było studenckie i bezpłatne - tak jak jest w pko bp.
Cytuj
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 10:01
Najlepiej gdyby wszystke byly bezpłatne :D
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 12:32
Trzeba znaleźć odpowiednie, ot cała zagwozdka :)
Cytuj
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2015 10:04
A czy obecnie są jakieś konta normalne i bezpłatne? Bo odnoszę wrażenie, że zawsze jest jakaś płatność. To w PKO pewnie do któregoś roku życia można tylko założyć?
A czy są jakieś konta studenckie do założenia których wystarczy status studenta a nie niski wiek? Bo starsze osoby też studiują i czasem chciałyby mieć jakieś przywileje...
Cytuj
Aleks

Niezarejestrowani

9.7.2015 21:08
w t mobile jest bezpłatne,chyba 300 zł kartą trzeba i bedzie za darmo
Cytuj
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2015 8:40
Aleks napisał
w t mobile jest bezpłatne,chyba 300 zł kartą trzeba i bedzie za darmo


No czyli nie jest bezpłatne. Mi chodzi o takie, gdzie naprawdę nie ma opłat. Jest coś takiego?
Jeśli trzeba zrobić jakiś obrót kartą to to mnie nie interesuje, bo takie już mam, takich jest bardzo dużo.
Jeszcze parę lat temu, jak zakładałam obecne konto, to prawie wszystkie były bezpłatne, a teraz to nie wiem, co się porobiło...
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 10:19
dorin1a napisał
Aleks napisał
w t mobile jest bezpłatne,chyba 300 zł kartą trzeba i bedzie za darmo


No czyli nie jest bezpłatne. Mi chodzi o takie, gdzie naprawdę nie ma opłat. Jest coś takiego?
Jeśli trzeba zrobić jakiś obrót kartą to to mnie nie interesuje, bo takie już mam, takich jest bardzo dużo.
Jeszcze parę lat temu, jak zakładałam obecne konto, to prawie wszystkie były bezpłatne, a teraz to nie wiem, co się porobiło...
chyba 300 zł kartą to każdy robi.
Cytuj
Odpowiedź