• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 19:29
Zakupy spożywcze to przecież często jedna z największych części domowego budżetu! U mnie w każdym razie tak jest, więc takie konto by mi się na pewno przydało.
Jak jest z innymi opłatami w przypadku tych kont, które mają moneyback?
Są jakieś prawie darmowe? Jakby było takie, że opłat nie ma, jeśli płacę kartą do 500 złotych miesięcznie, to bym się chętnie przeniósł.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 11:15
Aleksy napisał
Zakupy spożywcze to przecież często jedna z największych części domowego budżetu! U mnie w każdym razie tak jest, więc takie konto by mi się na pewno przydało.
Jak jest z innymi opłatami w przypadku tych kont, które mają moneyback?
Są jakieś prawie darmowe? Jakby było takie, że opłat nie ma, jeśli płacę kartą do 500 złotych miesięcznie, to bym się chętnie przeniósł.
Masz: 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych, 0 zł za prowadzenie konta i tylko 5 zł za kartę
Cytuj
karinakowalczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:31
Finansolog napisał
Jeśli robisz obrót kartą na 1000 zł miesięcznie to praktycznie w żadnym banku nie naliczą Ci opłaty za kartę (chyba, że tam, gdzie jest ona stała jak np. Raiffeisen). Jeśli liczysz w tym przelewy to banki na to nie patrzą, liczy się obrót kartą. Oprócz tego niektóre banki, aby znieść opłaty wymagają stałych wpływów na konto - bez obaw więcej jest takich, którym tego nie trzeba :)

Coś Ci polecimy :) Potrzeba cashbacku wynika z tego, że nie masz żadnych bankomatów w okolicy? Ile masz lat? Zamierzasz używać poleceń zapłaty/zleceń stałych?
A czy cennik takiej karty moze się zmienić? Albo moga podwyższyć obrót, który tzreba wykonać?
Cytuj
JaOk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2017 12:16
Ja ze swojego doswiadczenia mogę polecić konto wymarzone w Raiffeisen Polbank. Korzystałem z niego przez bardzo długi czas, środki są oprocentowane, opłata za kartę to bodajże 3 zł. Ale fajną sprawą jest to, że karta debetowa, którą oferują, ma dostępne różne programy partnerskie, więc jest troszkę dodatkowych bonusów.
Cytuj
opiekunnestbank

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2017 18:07
Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku można znaleźć darmowe Nest Konto. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank pl
Cytuj
arek

Niezarejestrowani

25.11.2017 19:49
A przy tym Nest Kocie jak wygląda sprawa przelewów natychmiastowych? Są płatne?
Cytuj
opiekunnestbank

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2017 18:37
arek napisał
A przy tym Nest Kocie jak wygląda sprawa przelewów natychmiastowych? Są płatne?
arek napisał
A przy tym Nest Kocie jak wygląda sprawa przelewów natychmiastowych? Są płatne?


Szanowny Panie Arku, koszt jednego przelewu natychmiastowego w ramach Nest Konta to 1zł.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Cytuj
Odpowiedź