• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata dla dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najnowszej wypowiedzi
✓  od najnowszej wypowiedzi
od najstarszej wypowiedzi
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 9:24
moj tata kiedyś bawił sie w akcje i powiem ci że jeśli masz obrotnego doradcę to nie stracisz wcale lub niewiele. Tym ludziom się płaci za to że czuwają nad twoją kasą więc bym sie nie bała :) ja do odkładania na remont otworzyłam sobie pionieera i też jest ok :) a jeśli chodzi o kaskę na dziecko to ma mbanku mam takie subkonto oszczędzające gdzie oporcz 300 zł co miesiąc ucina mi koncowki przy kazdej płatności tak że nie odczuwam tego że coś tam płynie :)
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 14:20
Jacek Kasperczyk napisał
Proponuję skorzystać z "planów systematycznego oszczędzania" oferowanych przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Mnogość towarzystw i instrumentów oferowanych przez te podmioty powoduje, że można w nich znaleźć agresywne, jak i bezpieczne rozwiązania oszczędnościowe. Te drugie mogą inwestować np. w obligacje skarbowe, które są uważane za najbezpieczniejsze aktywa na rynku.
O skoro sa bezpieczne, inwestowane w obigacje to moze faktycznie warto sie nimi zainteresowac.
Cytuj
Jacek Kasperczyk

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 19 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 12:51
Proponuję skorzystać z "planów systematycznego oszczędzania" oferowanych przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Mnogość towarzystw i instrumentów oferowanych przez te podmioty powoduje, że można w nich znaleźć agresywne, jak i bezpieczne rozwiązania oszczędnościowe. Te drugie mogą inwestować np. w obligacje skarbowe, które są uważane za najbezpieczniejsze aktywa na rynku.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 9:11
Jeżeli chodzi o lokaty i to na dłuższe okresy proponujemy oprocentowane na zasadzie procentu składanego. Odsetki naliczane są w przypadku tych produktów nie tylko od wpłaconych środków, ale także od naliczonych już odsetek, wiec co miesiąc zyski obliczane są od coraz większej kwoty.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 8:59
jerzyk napisał
Właśnie nie chciałbym, żeby były to produkty obciążone jakimś ryzykiem. Miesięcznie chciałbym odkładać tak do 200-300 zł.
A jeśli chodzi o fundusze czy cokolwiek na giełdzie to niezbyt się na tym znam i obawiam sie ze więcej strace niz zyskam.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 8:56
Właśnie nie chciałbym, żeby były to produkty obciążone jakimś ryzykiem. Miesięcznie chciałbym odkładać tak do 200-300 zł.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2014 16:19
Jezeli jest Pan zainteresowany oszczedzaiem dla dziecka nie jest pan skazany na lokaty. Moze Pan wybierac spośród wielu możliwych wariantów. Do wyboru mamy rynek akcji, fundusze inwestycyjne, lokaty, książeczki oszczędnościowe, konta oszczędnościowe, obligacje itd. Lokaty bankowe są produktem bezpiecznym, jednak nie charakteryzują się wysokim poziomem zysków. Na rynku znaleźć można wiele depozytów, banki często oferują specjalne lokaty z przeznaczeniem na odkładanie na przyszłość dziecka.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2014 16:12
Niedawno urodziło mi się dziecko, chciałbym w jakis sposób zbierac srodki na jego przyszłość, niebardzo wiem jak sie do tego zabrac i co wybrac.
Cytuj
Odpowiedź