• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata dla dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najnowszej wypowiedzi
✓  od najnowszej wypowiedzi
od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:03
W takim razie założę dwa konta. Zastanowię się tylko w jakim banku. Przejdę się i porównam oferty. Te 30 zł za wypłatę z innego bankomatu mnie przeraziło! Ja w swoim banku płacę chyba 5 złotych. Chyba jednak to przeżyję bo nie mam zamiaru ruszać pieniędzy dzieci do ich 18 urodzin.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:20
ja miałam chwilową styczność z PKO i dziękuje wszystkim że już nie mam tam konta. Nie dość że prowadzenie było drogie to jeszcze to że nie mogłam wyciągać pieniędzy w innych bankomatach bo płaciłam za to prawie 30 zł. Czekałam tylko kiedy sie skończy umowa żeby jak najszybciej przejść do innego banku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:26
szczerze to też bym sie zastanowiła na twoim miejscu :P mam konto w pekao sa i oprocz duzych kosztow utrzymania to nic więcej z radości :) może popatrz na kalkulator comperii bo tam fajnie widać ile kto wymaga :)
Cytuj
be free like a child
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:01
szarlottka napisał
Chyba przejdę się do PKO i wypytam o ofertę Może rzeczywiście teraz tam jest lepiej. W sumie ludzie nie chwaliliby tego banku bez powodu prawda? A na ile założyć konto oszczędnościowe? Mam dwójkę dzieci i nie wiem czy założyć im wspólne konto czy może dwa osobne, jak sądzicie? Chciałabym odłożyć dla nich co najmniej 20 tysięcy i nie chcę by później kłóciły się te pieniądze...
Otwierając konto oszczędnościowe nie trzeba określać czasu na jaki zechce je Pani otworzyć, dzięki temu w każdej chwili można podejmować środki. Warto jednak sprawdzić jakie są koszty przelewów przy danym produkcie. Zazwyczaj banki oferują miesięcznie tylko jedną bezpłatna wypłatę. Jeżeli nie zrażą Pani opłaty przy zakładaniu i prowadzeniu konta, lub po prostu znajdzie Pani konto, które będzie bezpłatne to dobrym rozwiązaniem wydaje się być założenie dwóch produktów. Może Pani wtedy zyskać więcej dzięki odsetkom.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 9:45
Chyba przejdę się do PKO i wypytam o ofertę Może rzeczywiście teraz tam jest lepiej. W sumie ludzie nie chwaliliby tego banku bez powodu prawda? A na ile założyć konto oszczędnościowe? Mam dwójkę dzieci i nie wiem czy założyć im wspólne konto czy może dwa osobne, jak sądzicie? Chciałabym odłożyć dla nich co najmniej 20 tysięcy i nie chcę by później kłóciły się te pieniądze...
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:27
Tak w PKO obecnie posiadają ciekawą ofertę ,większości osób bardzo odpowiada .Myślę że warto tam założyć konto oszczędnościowe ,bo ja uważam ze obecnie to najpewniejszy bank .A przecież tyle się słyszy o różnych bankach które nagle znikły .
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:45
No może teraz się coś pozmieniało. U nas w mieście jest głownie ten bank wiec nie mamy jakiegoś specjalnego wyboru. Ja nie mam porównania z innymi bankami ale według mnie oni ofertę samą w sobie mają bardzo ciekawą.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:14
A kiedy twój mąż miał konto w tym banku? bo mi wydaje się że od ładnych 3-4 lat jest już tam całkiem inna polityka i podejście do klienta. Może teraz warto sie przejść i zobaczyć jaką maja ofertę.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:59
Nie wiem czy zaufała bym PKO , ja ma do tego banku jakieś uprzedzenie. Mój mąż miał tam jakiś czas konto i co chwile wyskakiwały jakieś dodatkowe opłaty. Niby konto darmowe ale za wszystko płać. Wiec raczej nie powiem Ci czy warto, może teraz już się coś tam zmieniło.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 9:45
A w jakim banku teraz warto założyć konto oszczędnościowe? Co sądzicie o PKO? Słyszałam, że dobrze radzi sobie z MdM, ludzie chwalą również konta osobiste w tym banku. Myślicie, że konto oszczędnościowe spełni tam swoje zadanie? Na jak długo w ogóle zakłada się takie konto? Działa na podobnej zasadzie jak lokata? Wiem, wiem dużo pytań:) ale jestem zielona w tym temacie i chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć.
Cytuj
Odpowiedź