• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata dla dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najnowszej wypowiedzi
✓  od najnowszej wypowiedzi
od najstarszej wypowiedzi
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 14:00
Teraz to mamy już jasność sytuacji pan Tomasz wszystko dokładnie wyjaśnił .Bo można było już się zamieszać z tymi opiniami o PKO .Precyzyjnie przedstawione opłaty dzięki nim mamy pewność jakie opłaty czekają nas w banku PKO i czego możemy się spodziewać .
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 13:20
Miecio124 napisał
A ja własnie zastanawiałem się nad założeniem konta ,bo myślałem że to fajna sprawa wypłacać z bankomatu gdzie i kiedy się chce.Ale nie rozumiem jeżeli będę miał konto w PKO to czy muszę płacić za korzystanie z ich bankomatu , czy tylko wypłacając z bankomatów innych będą pobierane koszty transakcji .
Wszytsko zależy od tabeli opłat i prowizji, standardowo jednak banki pobieraja opłaty jeśli chcemy wypłacić srodki z innego bankomatu. W przypadki PKO BP również jest to uzaleznione od konta jakie posidamy. Dla przykładu posiadacz PKO Konta Pogodnego płaci: 4,5 zł miesięcznie za kartę, 3% nie mniej niż 10,00 za wypłaty za granicą, Ponadto w przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki realizowanych kartami debetowymi, dokonanych w walucie wymienialnej pobiera dodatkową prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 2 proc. wartości transakcji. Jak zwykle, więc czytajmy i pytajmy.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 13:15
Grzegorz masz racje ,jak do tej pory nic się nie zmieniło ,PKO oferuje bezpłatne korzystanie z bankomatów ,przelewy darmowe ,nic nie płacimy za kartę debetową , wszelkie usługi SMS są darmowe .Jedyny koszt to 15 zł. za prowadzenie rachunku.Więc nie rozumiem dlaczego tak wszyscy narzekają
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 11:39
Jak posiadasz konto w PKO to nie ponosisz żadnych kosztów .Z tego co słyszałem nie płacimy za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju a nawet na świecie .Nawet za przelewy które wykonujesz w ich placówce nie ponosimy kosztów .Chyba że coś się zmieniło może ktoś się orjetuje ?
Cytuj
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:29
A ja własnie zastanawiałem się nad założeniem konta ,bo myślałem że to fajna sprawa wypłacać z bankomatu gdzie i kiedy się chce.Ale nie rozumiem jeżeli będę miał konto w PKO to czy muszę płacić za korzystanie z ich bankomatu , czy tylko wypłacając z bankomatów innych będą pobierane koszty transakcji .
Cytuj
BognaR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:56
No tak przecież wszystko jasne ,jeżeli w jednym banu masz konto to w tym możesz pobierać i z ich bankomatów korzystać za darmo .A jeżeli pobierasz z innego banku to wiadomo że oni tez muszą zarobić ,przecie to jest transakcja .Ja tam nie jestem zwolenniczką wypłacania w ten sposób pieniędzy i dzięki temu nie mam takich problemów .
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 9:32
No tak właśnie tego nie rozumiem .Zawsze myślałam że bankomat to bankomat podchodzę pobieram i z głowy .Nie spodziewałam się ze są tak kolosalne opłaty ,przecież to w głowie się nie mieści .Dobrze wiedzieć i na przyszłość pamiętać ,bo jak na razie nie przekonują mnie bankomaty .
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 22:16
No to prawdziwe zdzierstwo ,a ja myślałem że u mnie jest tak drogo .Posiadam konto w PKO ale nie zawsze mam dostęp do bankomatu więc zdarza mi się wypłacać pieniążki w bankomacie BS i zabierają 20 zł. za tranzakcie .Już wydawało mi się że drogo a tu widzę że inni płacą więcej .
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 20:15
matko boska tyle pieniędzy za wypłatę w innym bankomacie niż nasz? No nie wyobrażam sobie takich wielkich kwot. Dobrze ze ja mam konto w Skoku, tam nie dość ze z racji tego że jestem ich stałym klientem to mam ciekawe oferty kredytowe to jeszcze za konto nic nie musze płacić.
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:08
Ciekawe czy dalej tak jest że trzeba tyle płacić. Ja konto mam w DB i tam za wypłaty z innych bankomatów nie płace nic. Jak dla mnie to świetne rozwiązanie bo u mnie na okolicy nawet nie ma tego banku. Umowę i całą resztę załatwiałem telefonicznie i przez kuriera. Ale 30 zł za wypłaty z innych bankomatów to czyste zdzierstwo.
Cytuj
Odpowiedź