• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

db lok@ta czy lokata happy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 10:05
Chciałam założyć lokatę na 15000 złotych i w porównywarce wyszło mi, że najlepsze będą dla mnie te dwie: db lok@ta i lokata happy. Obie są oprocentowane na 5% (co mnie pozytywnie zaskoczyło, bo czytałam, że oprocentowanie lokat spada). Problem w tym, że obie są do 10 000 złotych. I teraz nie wiem, czy zakładać obie, ulokować tylko część środków czy szukać jakiejś innej, na wyższą sumę? Tylko czy znajdę inną z takim oprocentowaniem?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 13:30
db lok@ta odpada, bo trzeba mieć konto osobiste, aby było 5% w skali roku (konto nawet niezłe, gdyby nie opłata za kartę 10 zł, jeśli nie wykonasz płatności kartą na co najmniej 700 zł), bez konta oprocentowana jest na 2,5%.

Happy nie ma warunków w postaci zakładania konta, ale ma 4%, a nie 5% (co i tak nadal daje jej miano najlepszej lokaty do 10 tys.).

Pozostaje jeszcze BGŻ optima, gdzie wrzucisz całe 15 tys., ale tam jest oprocentowanie "tylko" 3,2%, bezpłatne konto oszczędnościowe i możliwość likwidacji w każdym momencie trwania lokaty. W Twoim wypadku brałbym Bezkarną ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

8.6.2015 13:34
Ta happy juz od dawna jest na rynku i ciagle jest niezla.
Cytuj
Odpowiedź