• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Na jak najwyżej oprocentowana lokatę mogę liczyć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 14:16
Chciałbym ulokowac ( w zasadzie moja siostra chciałaby) 10 tys. złotych i tutaj pytanie: na jakie oprocentowanie mniej więcej można liczyć w danym momencie ? Czy jest szansa na to aby założyć sobie kredyt oprocentowany na więcej niż 4% ?

Bo jak sobie obecnie przeglądam poszczególne oferty to widzę,że oprocentowanie to max 2-3%...czyli raczej kiepsko.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 14:30
Piotr Benet napisał

Bo jak sobie obecnie przeglądam poszczególne oferty to widzę,że oprocentowanie to max 2-3%...czyli raczej kiepsko.

To jest raczej standard. Jest kilka opcji lokat, które są na 4%, ale są one dla nowych klientów i jednorazowe (Happy w IdeaBanku i Bezkarna w BGŻoptima)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2015 7:12
NO właśnie zauważyłam,że banki nie szanują swoich stałych klientów. Sama ostatnio trzymała pieniądze na lokacie w Alior Banku oraz po zakończeniu lokaty zaproponowali mi .... marne 1%. Kiedy zaznaczyłam opcję wyjmuję pieniądze na koncie to od razu zaproponowali mi 3,5%. I tak przeniosłam do Getin Bank gdzie miałam 4%.

Może tam powinieneś się zorientować? Od jakiegoś czasu Getin Bank ma chyba najlepsze lokaty ze wszystkich.
Cytuj
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2015 15:31
jeszcze 2-3 miesiące temu były lokaty na 4%, chyba nawet zdarzyła się jakaś na 5%, już dobrze nie pamiętam, ale obecnie bardzo to oprocentowanie spada.
Jestem ciekaw, czy dalej będzie spadać, czy w końcu się zatrzyma?
Bo słyszałem, że w innych krajach jest coś takiego jak ujemnie oprocentowane lokaty, niestety nie wiem, na jakiej zasadzie to działa. Ktoś pisał o tym na tym forum.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2015 15:47
Getin Bank ma akurat słabieńkie lokaty ;) Getin Online ma nawet fajną lokatę 3,5% na 2 miesiące, ale i tak lokata Happy w IdeaBanku (3 miesiące, 4% w skali roku) będzie lepsza.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

8.6.2015 13:36
Finansolog napisał
Getin Bank ma akurat słabieńkie lokaty ;) Getin Online ma nawet fajną lokatę 3,5% na 2 miesiące, ale i tak lokata Happy w IdeaBanku (3 miesiące, 4% w skali roku) będzie lepsza.
LeonLisz napisał
jeszcze 2-3 miesiące temu były lokaty na 4%, chyba nawet zdarzyła się jakaś na 5%, już dobrze nie pamiętam, ale obecnie bardzo to oprocentowanie spada.
Jestem ciekaw, czy dalej będzie spadać, czy w końcu się zatrzyma?
Bo słyszałem, że w innych krajach jest coś takiego jak ujemnie oprocentowane lokaty, niestety nie wiem, na jakiej zasadzie to działa. Ktoś pisał o tym na tym forum.
Spada już od dawna, w ubiegłym roku wszystko tak poleciało. wciąż niby zapowiadają wzrosty, ale nie ma co na to liczyć. Skoro już tyle miesięcy tylko spadki i spadki.
Cytuj
Odpowiedź