• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zerwanie umowy zawartej przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:45
koralowamaja napisał
zuzannaanna napisał
Nie miałam pojęcia, że jak coś kupię np. na allegro to obowiązuje mnie jakaś umowa... Co się dzieje jeśli nie zapłacę? Myślałam, ze co najwyżej grozi mi negatywny komentarz. Nie będę jednak tego sprawdzała... Tak naprawdę bardzo rzadko korzystam z allegro bo już raz mnie oszukano i nie odzyskałam pieniędzy.


Ale jak kupisz na allegro i nie chcesz zapłacić to możesz napisać do sprzedającego i wytłumaczyć,że rezygnujesz bo coś tam i on się zwróci do allegro o zwrot prowizji i tyle. Nie będziesz miała negatywnego komentarza bo z jakiej niby strony?
A oddać towar do sklepu internetowego możesz w terminie do 10 dni, wtedy do zwrotu dajesz oświadczenie.
Na odstąpienie masz zawsze 10 dni. Jesli sprzedawca sie miga to mozna wystapic o spor na allegro i portal to zalatwi bz problemu.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:53
kacper napisał
koralowamaja napisał
zuzannaanna napisał
Nie miałam pojęcia, że jak coś kupię np. na allegro to obowiązuje mnie jakaś umowa... Co się dzieje jeśli nie zapłacę? Myślałam, ze co najwyżej grozi mi negatywny komentarz. Nie będę jednak tego sprawdzała... Tak naprawdę bardzo rzadko korzystam z allegro bo już raz mnie oszukano i nie odzyskałam pieniędzy.


Ale jak kupisz na allegro i nie chcesz zapłacić to możesz napisać do sprzedającego i wytłumaczyć,że rezygnujesz bo coś tam i on się zwróci do allegro o zwrot prowizji i tyle. Nie będziesz miała negatywnego komentarza bo z jakiej niby strony?
A oddać towar do sklepu internetowego możesz w terminie do 10 dni, wtedy do zwrotu dajesz oświadczenie.
Na odstąpienie masz zawsze 10 dni. Jesli sprzedawca sie miga to mozna wystapic o spor na allegro i portal to zalatwi bz problemu.


Dokładnie tak. Ja miałam podobną sytuację i właśnie za to cenię allegro, że nigdy nie robią problemu tylko pomagają i doradzają. Zrezygnowałam z zakupu i sprzedająca nie dość że na mnie nawrzeszczała to jeszcze kazała mi zapłacić jak kupiłam bo ona ma wyraźnie napisane, że jak się kupi to trzeba zapłacić. paranoja. Na całe szczęście dostała upomnienie od allegro;)
Cytuj
Odpowiedź