• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty 3 dniowe czy warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 14:30
Przyszedł mi mail z ofertą promocyjną mbanku dla lokat 3-dniowych. Wygląda to dość korzystnie, założenie takiej lokaty z tego co widzę jest proste. Myślicie,że warto jest się w to bawić ? Obecnie mam na koncie pewną sumę pieniędzy i na razie nie chciałabym jej zamrażać bo planuję pewną inwestycję w najbliższym czasie.
Czy z takich kilkudniowych lokat może być jakiś zysk?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 14:32
ile kosztuje Twój czas, że się tak zapytam? liczyłaś ile czynności musisz wykonać, aby lokatę założyć? jaki będzie z tego "zysk"?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 7:29
Dokładnie jeszcze nie liczyłam. Widzę,że w lokacie jest obecnie ograniczenie do 10 tys. złotych ( i w zasadzie tyle mam).
Założenie lokaty mniemam,że będzie trwało ok 2 minut. Myśli pan jednak,że zysk będzie jednak niewspółmierny ?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 9:15
policz ile zyskasz netto na takiej lokacie i czy warto...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 8:39
Ja nie widze w tym sensu, zyskasz pare groszy, a potem znowu zabawa ze znalezieniem lepszej oferty.
Cytuj
Halifax

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 13:26
Na ile mniej więcej oprocentowane są takie lokaty? Widzę w mbanku ,ze taka lokata to jedynie 2%
Czy gdzieś mogę znaleźć lokatę kilkudniową oprocentowaną na lepszy procent?
Pytam się ponieważ obecnie szukam lokaty. Mam 20 tys.złotych i jeśli oprocentowanie byloby trochę większe to również byłbym zainteresowany.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:53
Halifax napisał
Na ile mniej więcej oprocentowane są takie lokaty? Widzę w mbanku ,ze taka lokata to jedynie 2%
Czy gdzieś mogę znaleźć lokatę kilkudniową oprocentowaną na lepszy procent?
Pytam się ponieważ obecnie szukam lokaty. Mam 20 tys.złotych i jeśli oprocentowanie byloby trochę większe to również byłbym zainteresowany.

Lepiej to wrzuć na 2-3 miesięczną lokatę (np Happy w IdeaBanku, albo Bezkarna w BGŻoptima, masz 4% i możliwość zerwania w każdej chwili bez utraty odsetek). Nie ma sensu bawić się w kilkudniową.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:31
Wrzucisz na kilkudniowa, a potem znowu trzeba je przekładać, i tak w kołko. Bez sensu. teraz wlasnie wszyscy polecaja 3 miesięczne. Bo akurat to taki okres, ze zbyt wiele sie nie zmieni.
Cytuj
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 12:28
Finansolog napisał
Halifax napisał
Na ile mniej więcej oprocentowane są takie lokaty? Widzę w mbanku ,ze taka lokata to jedynie 2%
Czy gdzieś mogę znaleźć lokatę kilkudniową oprocentowaną na lepszy procent?
Pytam się ponieważ obecnie szukam lokaty. Mam 20 tys.złotych i jeśli oprocentowanie byloby trochę większe to również byłbym zainteresowany.

Lepiej to wrzuć na 2-3 miesięczną lokatę (np Happy w IdeaBanku, albo Bezkarna w BGŻoptima, masz 4% i możliwość zerwania w każdej chwili bez utraty odsetek). Nie ma sensu bawić się w kilkudniową.


A czy te lokaty są może dla wszystkich czy jedynie dla nowych klientów banku?

Sam kiedyś korzystałem z usług obu tych banków tak więc odpada jeśli jest to oferta jedynie dla nowych. No i rzeczywiście jest to lepsze rozwiazanie bo jak kasa będzie nam potrzebna to bierzemy pieniądze i mamy odsetki jakie naliczyło akurat do tego momentu.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 13:07
m1981 napisał


A czy te lokaty są może dla wszystkich czy jedynie dla nowych klientów banku?

Sam kiedyś korzystałem z usług obu tych banków tak więc odpada jeśli jest to oferta jedynie dla nowych. No i rzeczywiście jest to lepsze rozwiazanie bo jak kasa będzie nam potrzebna to bierzemy pieniądze i mamy odsetki jakie naliczyło akurat do tego momentu.


To są akurat oferty dla nowych klientów.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź