• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto założyć lokatę kilkudniową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 12:02
Trafiłem właśnie na artykuł o lokatach kilkudniowych i zastanawiam się, czy jest sens sobie tym zawracać w ogóle głowę? Widzę, że w mBanku oprocentowanie wynosi 2%. Są może gdzieś jakieś, które oprocentowane są wyżej? Ktoś tak oszczędzał, o ile mogę to tak nazwać?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 12:04
nie szkoda czasu? ile na tym zarobisz?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 12:41
A potem znow sie zastanawiać co zrobić z pieniędzmi. Takie zawracanie głowy to jest moim zdaniem.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 13:57
Robert Sierant napisał
nie szkoda czasu? ile na tym zarobisz?

No niby tak, też o tym pomyślałem. Z tego, co widzę, to są to groszowe sprawy. Choć z drugiej strony są tacy, którzy polecają to rozwiązanie, bo niby lepiej, jak pieniądze pracują, niż mają bezczynnie leżeć. Rozumiem, że pan by sobie takim rozwiązaniem nie zawracał głowy? A czy ktoś tu może korzystał już z takich lokat?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 14:48
Pewnie ktoś korzystał, jak były lepiej oprocentowane.
Cytuj
Janusz Doroz

Niezarejestrowani

25.3.2016 12:35
Ostatnio widziałem ofertę takiej lokaty w Idea Banku - Niezwykła Ósemka https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-niezwykla-osemka. Oprocentowanie 2,38% w skali roku, sama lokata tylko na 8 dni. Jak ktoś ma dużą ilość pieniędzy (lokata do 1mln złotych) to myślę, że warto w ten sposób zainwestować.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2016 16:34
Szczerze to mnie rozbawiłeś ;) Kto co ma milion zlotych i więcej bawi się w inwestowanie na kilka dni???
Śmiechu warte.To chyba Twoje marzenie takiego kilkudniowego milionera.Nie wyobrażam sobie ,żebym mając grubą kasę bawił się w jakieś kilkudniowe inwestowanie.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2016 16:52
Janusz Doroz napisał
Ostatnio widziałem ofertę takiej lokaty w Idea Banku - Niezwykła Ósemka https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-niezwykla-osemka. Oprocentowanie 2,38% w skali roku, sama lokata tylko na 8 dni. Jak ktoś ma dużą ilość pieniędzy (lokata do 1mln złotych) to myślę, że warto w ten sposób zainwestować.
No aż nie wiem co odpowiedziec na taki mądry pomysł inwestycji dla milionerów. Czego to ludzie nie wymyśla .Nie wiem kto i dla kogo wymyśla takie śmieszne lokaty kilkudniowe.
Cytuj
adek

Niezarejestrowani

29.3.2016 8:09
Oczywiście, ze warto. Jeśli masz jakies wolne pieniądze, które będą ci jednak potrzebne za kilka dni, to lepiej, żeby one lezaly na lokacie oprocentowanej niż bez oprocentowania. Niemniej jednak ludzie bez pieniędzy albo bez rozumu, będą ci mowic, ze nie warto. Trzeba jednak się orientować, gdzie należy to zrobić, aby uniknąć dodatkowych oplat, bo zyski z takich lokat, co zrozumiale, nie sa wielkie.
Cytuj
EdytaKo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 11:10
Zalezy na jaki procent, bo teraz te lokaty sa slabo oprocentowane. A w ogole sa jeszcze takie na rynku tak swoja droga, jesli tak to są coraz mniej popularne.
Cytuj
Odpowiedź