• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak działa pieniądz elektroniczny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 11:19
Pieniądze elektroniczne to już praktycznie codzienność. Coraz więcej konsumentów daje się do tego typu płatności przekonać. A jak działa taki pieniądz? Tutaj
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 11:52
Jeśli chodzi o bitcoiny to miały być taka przyszłością rynku itd. Okazuje się, ze tak szybko jak się pojawiły tak szybko tez zniknęły.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 12:06
Jak bitcoiny zniknęły? Ja słyszałem, że wręcz przeciwnie, no i sporo osób bawi się w ich wydobywanie. Do tego mają podobno ładny kurs, aż żałuję, że te kilka lat temu nie kupiłem tego trochę za bezcen, bo by się ładnie teraz zwróciło.
Mnie jednak zaciekawiły wspomniane w artykule karty bankomatowe, które chce wprowadzić BZ WBK. Czym ona mają się różnić od kart debetowych? I jak za ich pomocą ma się zwiększyć popyt na karty kredytowe?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 13:13
Gość napisał
Jeśli chodzi o bitcoiny to miały być taka przyszłością rynku itd. Okazuje się, ze tak szybko jak się pojawiły tak szybko tez zniknęły.

Bitcoin mimo, że spada to jest bardzo silną walutą, a do zniknięcia (o ile w ogóle) jeszcze mu baaaaardzo daleko
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 13:31
Ale nie słychać za wiele o nim. Na początku wszystkie media trąbiły, a teraz cisza.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 13:52
Gość napisał
Ale nie słychać za wiele o nim. Na początku wszystkie media trąbiły, a teraz cisza.

I to jest przykład dobrej inwestycji. Mało gdzie o niej słychać, a już w ogóle w mainstremowych publicznych mediach. Jak zaczną krzyczeć żeby inwestować w Bitcoina to znak, że dzieje się coś złego ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 14:49
:D a to słuszne podejście, tak na to nie popatrzyłem. im mniej zainteresowanych, tym lepiej :)
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 15:05
Właśnie sporo wciąż o tym piszą, ale już bardziej nie w formie hitu internetu. Zależy na jakie strony się wchodzi.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2015 20:48
Ja właśnie słyszałem, że te bitcoiny to dość drogie są. Ale podobno w jakiejś grze można je zdobyć, słyszałem, że spadają z jakiegoś drzewka. Ale o co dokładnie tam chodziło, to już nie wiem. Może ktoś zna nazwę tej gry? To chyba nie byłby aż taki głupi pomysł, trochę sobie pograć, a do tego jeszcze na tym zarobić. Zna się ktoś na tym i mógłby się podzielić informacjami?
Cytuj
Odpowiedź