• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsze konto oszczędnościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 8:37
smay napisał
Robert Sierant napisał


ważne jest to, że bank ją wypowiada a nie klient ;-)


A czy to jakaś różnica, kto wypowiada umowę? To się klientowi gdzieś zapisuje na niekorzyść, że wypowiedział umowę? Ja w swoim życiu już z kilku kont zrezygnowałem, powinienem się czegoś obawiać?
Jeśli do tej pory nie dostałeś monitu, ani nic takiego to znaczy, ze masz wszystko okej. oni długo nie czekają z takimi informacjami. A poza tym przy zamknięciu by Cie poinformowali.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 11:30
Wychodzi na to, że teraz powinienem dokładniej czytać te umowy. Naprawdę nie wiedziałem, że za zamknięcie konta mogą być naliczane kary. Czy to dotyczy tylko kont oszczędnościowych czy tych zwykłych ROR również? I czy da się jakoś od takiej kary wykręcić, jeśli nie chcemy już korzystać z danego produktu? Są jakieś okresy wypowiedzenia czy coś?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 11:57
za zamknięcie zwykłego konta lub KO nie ma kar/opłat, no chyba, że skorzystałeś z promocji i np. dostałeś jakiś fant, wtedy musisz z konta korzystać przez określony czas, jak zamkniesz wcześniej to za nagrodę musisz zapłacić
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2015 18:57
Więc o jakim koncie, za którego zamknięcie się płaci jest ta cała rozmowa? Bo już się pogubiłam.
Wiadomo, że jak się bierze w promocji, to trzeba warunków tej promocji dotrzymać. Ale sama się nigdy nie spotkałam z taką sytuacją, żeby ktoś musiał płacić za zamknięcie jakiegoś konta. Za lokatę, to jeszcze rozumiem, jak się przed czasem zerwie, ale konto?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.5.2015 14:24
No np. jak masz kotno, gdy za otwarcie dostalas tablet czy pendrive, to maja w regulaminach, ze iles tam czasu trzeba je prowadzic, a jak nie to kara.
Cytuj
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 9:52
No dobrze, załóżmy, że dostałem tablet za założenie konta i w ramach tej promocji muszę mieć tam konto przez 2 lata. Ale chyba w tym czasie bank nie może zmienić warunków umowy, czyli podnieść opłat za prowadzenie, kartę itd?
Czy może? I co wtedy? Zostaniemy postawieni między młotem a kowadłem?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 11:18
może, ale ty masz prawo ich nie zaakceptować, w takim wypadku bank wypowie umowę = nie płacisz kary
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:18
Z tego co widziałem najlepsze konto oszczędnościowe ma Getin Bank. Wcale mnie to nie dziwi. Ten bank zawsze miał dobre podejście do klientów i nie zaniżał oprocentowania na lokatach ani nic.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.5.2015 14:15
Ja tam nie uważam żeby ogólnie Getin miał najlepsze depozyty. Może czasami jak jest jakaś promocja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2015 10:27
Sławomir napisał
Z tego co widziałem najlepsze konto oszczędnościowe ma Getin Bank. Wcale mnie to nie dziwi. Ten bank zawsze miał dobre podejście do klientów i nie zaniżał oprocentowania na lokatach ani nic.
Oferta jest taka sobie. Trzeba zalożyc konto osoiste, orpcoentowanie 1,5 proc., tylko pierwszy przelew w miesiącu bezpłatny. Tyle że nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku.
Cytuj
Odpowiedź