• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto z moneybackiem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 14:45
Czy na rynku są jeszcze warte uwagi rachunki z moneybackiem? Chcę sobie założyć, ale jakoś nie mogę znaleźć dobrej oferty. Jeszcze jakiś czas temu było trochę tego na rynku, to się tym nie zająłem i teraz jestem w kropce.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 13:41
w mBanku chyba jeszcze cos takiego jest w ofercie.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 14:17
Banki już raczej się z tego wycofują. Obecnie z uwagi na niskie stopy procentowe starają się sobie rekompensować braki w budżecie albo podwyżkami opłat za konto albo usunięciem takich funkcji jak właśnie moneyback. Wiem,że na pewno mbank ma 5% moneyback za płatności kartą ( promocja dotyczy lot).
Jeszcze swego czasu BNP Paribas miał taką opcję ale chyba się z tego wycofali.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 15:53
Ja mam konto w mbanku, ale nie mam tego moneybacka. Czy da się to jakoś uruchomić? Bo w sumie opcja jest ciekawa, ale chyba wcześniej ją przegapiłem. Czy może trzeba założyć nowe konto, które będzie miało taką opcję?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 17:03
OlafLub napisał
Ja mam konto w mbanku, ale nie mam tego moneybacka. Czy da się to jakoś uruchomić? Bo w sumie opcja jest ciekawa, ale chyba wcześniej ją przegapiłem. Czy może trzeba założyć nowe konto, które będzie miało taką opcję?

W mbanku jest teraz tylko w przypadku karty kredytowej i zakupie biletów lotniczych LOTU, także dla raczej wąskiej grupy klientów.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 11:51
Wydawało mi się jeszcze,że kiedyś Reiffeisen Bank miał taką ofertę... Również dotyczyła Lotu. Dodatkowo dokładali do tego darmowe ubezpieczenie turystyczne. Tylko,ze konto było płatne- 10 zł miesięcznie . Nie wiem czy obecnie mają taką promocję.

Sama nigdy z moneyback nie korzystałam. Jestem zdania,że nie warto z uwagi na to,że zwrot kasy wcale nie jest duży. Często utrzymanie takiego konta oraz płatnosć miesięczna za kartę jest większa ;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.4.2015 12:39
Mela napisał
Wydawało mi się jeszcze,że kiedyś Reiffeisen Bank miał taką ofertę... Również dotyczyła Lotu. Dodatkowo dokładali do tego darmowe ubezpieczenie turystyczne. Tylko,ze konto było płatne- 10 zł miesięcznie . Nie wiem czy obecnie mają taką promocję.

Sama nigdy z moneyback nie korzystałam. Jestem zdania,że nie warto z uwagi na to,że zwrot kasy wcale nie jest duży. Często utrzymanie takiego konta oraz płatnosć miesięczna za kartę jest większa ;)
Czemu nie, 5 proc. zwrotu z zakupow to malo. lepsze to niz nic, zwlaszcza ze nie trzeba sie w ogole wysilac, a zakupy i tak robisz. Chyba wlasnie bankom sie to nie oplacalo skoro juz nie ma takich ofert,
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.4.2015 20:11
Polecam LUBIĘ TO! KONTO w Banku BPH SA zwracają 3% do 50 zł miesięcznie przez rok
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 7:48
O to jednak jest jakieś. Dobre i 50 zł rocznie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.4.2015 11:35
Wlasnie znalazłem info, że w ofercie Raiffeisen Polbanku pojawił się nowy ROR – Wymarzone Konto.... Jednocześnie bank zdecydował się wycofać ze sprzedaży dwa starsze pakiety i wygasić program moneyback. Także chyba faktycznie banki sie wycofują z tej opcji. Szkoda.
Cytuj
Odpowiedź