• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o zakładaniu konta całkowicie przez internet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

2.4.2015 8:05
filczynski napisał
Ja preferuje generalnie zakładanie np. kont przez sieć, głównie dlatego, że umowy z sieci są raczej standardowe. Po prostu eliminuję ryzyko, że doradca podrzuci mi jakąś zmodyfikowaną przez siebie umowę.

Czasami, jeśli zamierzam związać się z instytucją na dłużej idę potem do banku, by mieli w bazie moje zdjęcie (skand dowodu) oraz wzór podpisu, ale umowę wcześniej i tak zawieram przez Internet. Dla mnie to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek faktycznie jakiegoś ataku na moją tożsamość ;)
Zmodyfikowaną umowę? Są takie praktyki?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 13:37
Gość napisał
filczynski napisał
Ja preferuje generalnie zakładanie np. kont przez sieć, głównie dlatego, że umowy z sieci są raczej standardowe. Po prostu eliminuję ryzyko, że doradca podrzuci mi jakąś zmodyfikowaną przez siebie umowę.

Czasami, jeśli zamierzam związać się z instytucją na dłużej idę potem do banku, by mieli w bazie moje zdjęcie (skand dowodu) oraz wzór podpisu, ale umowę wcześniej i tak zawieram przez Internet. Dla mnie to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek faktycznie jakiegoś ataku na moją tożsamość ;)
Zmodyfikowaną umowę? Są takie praktyki?

No ja pierwsze słyszę :P Poza tym to w sumie bez znaczenia bo i tak i tak musisz taką umowę przeczytać, a już na pewno Tabelę Opłat i Prowizji
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 14:57
No jakby jeszcze modyfifikowali umowy to byłby szczyt. I tak moga zmieniac przeciez warunki w trakcie trwania umowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 13:38
Nie widze w tym ryzyka. Ryzyko bylo jak sie nosilo pieniadze, żeby wpłacić w banku, albo z banku wyplaty. A tak to co za ryzyko. Jestem świadom tych wszystkich cyberprzestępstw, ale jesli ktos ma trochę świadomości to wszystko jest okej.
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 16:47
Ja bym jednak wolał dostać umowę, podpisać przy kurierze i odesłać. To znaczy, może samo zakładanie konta byłoby jeszcze ok, gdyby właśnie nie wiązało się to z tym, że z takiego konta można potem wziąć kredyt.
Choć z drugiej strony, jeśli ktoś się pod nas podszywa, to jest to przestępstwo i myślę, że policja taką osobę łatwo namierzy, w końcu mają możliwości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 17:29
Trzeba byc ostrożnym. Uważać na każdym kroku. Większość z tych oszustw da się namierzyć. Wykryć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 10:40
Nie wiem. Maja swoje sztuczki. Podsyłają fałszywe maile itd. Trzeba na prawdę się znać na tym, żeby to wszystko wykryć. Plus jest taki, że jednak bank bierze sporą odpowiedzialność jeśli co sie stanie - przynajmniej tak gwarantują. Miał ktos takie przypadki?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 8:44
Wyobraźmy sobie, że z każda pierdołą trzebaby latac do banku obecnie. to byłaby porażka.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 13:10
No wlasnie, to takie gadanie, ze niebezpieczne itd itp., ale jakby mial wszytsko na miejscu załatwiac, to by mi dnia nie starczyło. A tak jest szybko, sprawnie, dobrze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.4.2015 7:53
Myslę, że dzieki takiej mozliwosci zaoszczedzilam duzo czasu. Podobnie jak robie zakupy w internecie, tak samo chce korzystac z bankowosci w pelni zdalnie. Wydaje mi się to juz w dzisiejszych czasach normą.
Cytuj
Odpowiedź