• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

które konto lepsze: mBank czy T-mobile?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2015 21:37
Zastanawiam się, w którym banku lepiej założyć konto osobiste: ekonto w mBanku czy konto w t-mobile? To drugie jest niby oprocentowane na 3%, czyli całkiem sporo, no ale sam nie wiem, bo to nowa marka, niby wiem, że przejęła alior bank, ale mimo wszystko mam wątpliwości.
A co Państwo o tym sądzą? Używa ktoś?
Cytuj
CostCare

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2015 22:27
Korzystam z obydwu od dawna. Konto osobiste to oferta + system. mBank ofertę już od dawna ma słabą, ale ten nowy system mBanku jak większości starym użytkownikom nie przypadł do gustu, teraz 2 razy tyle szukam jak zrobić przelew. T-mobile ma prosty system dawnego Synca gdzie lepiej prezentują się nowe funkcje. Lepsza oferta, oprocentowanie, karta bez opłat itd.
Cytuj
Cost Care Consulting
www.costcare.pl/optymalizacja-zus
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 7:31
Sama mam konto w mBanku, ale jak tak bardziej się zastanowię, to rzeczywiście fajnie byłoby mieć w tym T-mobile. Oprocentowanie 3%? To chyba nawet więcej niż w mBanku mam na oszczędnościowym. Ogólnie to mBank nie jest zły, konto darmowe, przelewy darmowe, karta też darmowa i wiele innych rzeczy darmowych, na system też nie narzekam, no ale kusi, że w tym drugim dostaje się więcej.
Pytanie tylko, czy da się ot tak zamknąć konto w mBanku? Kiedyś słyszałam opinie, że robią z tym straszne problemy, ale to było kilka lat temu.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 8:34
Wszystko zależy od tego ile pieniędzy trzymasz na koncie. Jeśli sią to niewielkie kwoty to oprocentowanie nie da Ci praktycznie żadnego zysku. Jeszcze jedno pytanie. Jakie są dodatkowe koszta? Takie jak na przykład za prowadzenie konta albo za kartę ? Potrafią być wysokie.
Ja od prawie 7 lat mam konto w mbanku . Zawsze było darmowe. 0 zł za prowadzenie konta. Wypłaty z bankomatów euronetu oraz 0 zł za przelewy do innych banków.
Tak więc w najbliższym czasie nie będę zmieniał.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 16:56
Ja mam chyba sentyment do tego mBanku, bo pomimo licznych awarii, zmiany wyglądu serwisu ciągle przy nim jestem.
Nawet nie potrafię wypowiedzieć, jak głupim pomysłem było wprowadzenie tej mGry, czy jak to się tam nazywa. Raz dostałem odznakę casanowa...po co? Miało być śmiesznie? Wyszło raczej żenująco. Ale przynajmniej wszystko mają za darmo, a to się chwali.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 18:01
carlos napisał
Ja mam chyba sentyment do tego mBanku, bo pomimo licznych awarii, zmiany wyglądu serwisu ciągle przy nim jestem.
Nawet nie potrafię wypowiedzieć, jak głupim pomysłem było wprowadzenie tej mGry, czy jak to się tam nazywa. Raz dostałem odznakę casanowa...po co? Miało być śmiesznie? Wyszło raczej żenująco. Ale przynajmniej wszystko mają za darmo, a to się chwali.

Wszystkiego nie mają :P Musisz wykonać transakcje na 300 zł, aby nie było opłaty za kartę no i jesli chcesz wszystkie bankomaty to 5 zł miesięcznie. Ogólnie zmiana wyglądu i funkcjonalności serwisu jak dla mnie na 5+ w porównaniu z tym co było (czyli w sumie niczym ;))
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2015 20:32
Finansolog napisał

Wszystkiego nie mają :P Musisz wykonać transakcje na 300 zł, aby nie było opłaty za kartę no i jesli chcesz wszystkie bankomaty to 5 zł miesięcznie.


Nie 300 tylko chyba 200. Ostatnio jak patrzyłem, to na pewno było 200. Czyżby ostatnio coś się zmieniło?
A bankomaty to wiadomo, ale ja z tej opcji nigdy nie korzystałem, bo wszędzie mam pełno euronetów, więc bez sensu dla mnie jest płacić za coś, co nie jest mi potrzebne.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

11.4.2015 21:26
carlos napisał
Finansolog napisał

Wszystkiego nie mają :P Musisz wykonać transakcje na 300 zł, aby nie było opłaty za kartę no i jesli chcesz wszystkie bankomaty to 5 zł miesięcznie.


Nie 300 tylko chyba 200. Ostatnio jak patrzyłem, to na pewno było 200. Czyżby ostatnio coś się zmieniło?
A bankomaty to wiadomo, ale ja z tej opcji nigdy nie korzystałem, bo wszędzie mam pełno euronetów, więc bez sensu dla mnie jest płacić za coś, co nie jest mi potrzebne.

Zmieniło się :/ Teraz będzie 300 zł. Ty nie korzystasz, ale dla niektórych jest to bardzo ważne (np. dla mnie) i pisząc, że "wszystko jest za darmo" wprowadzasz w błąd :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 12:14
Mi się z kolei średnio podoba nowy wygląd mbanku. Za dużo fajerwerków, jakieś odznaki... Zupełnie nie wygląda to jak konto. Tylko jakaś gra. Wolę prostsze, bardziej użytkowe serwisy,

Niemniej w tym przypadku założyłabym konto w mbanku. Nigdy nie zakładałabym konta u operatora telefonicznego. W przypadku kiedy nazwa operatora się zmienia ( a może się to zdarzyć) jest sporo dokumentacji z przeniesieniem konta.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 13:08
emotwicka napisał
Mi się z kolei średnio podoba nowy wygląd mbanku. Za dużo fajerwerków, jakieś odznaki... Zupełnie nie wygląda to jak konto. Tylko jakaś gra. Wolę prostsze, bardziej użytkowe serwisy,

Szczerze to ja tą mGrę widziałem ze 2 razy na początku, a teraz nawet nie pamiętałem, że takie coś jest - nikt nie zmusza do bawienia się w to. Poza tym nowy wygląd panelu jest bardzo intuicyjny.
emotwicka napisał

Niemniej w tym przypadku założyłabym konto w mbanku. Nigdy nie zakładałabym konta u operatora telefonicznego. W przypadku kiedy nazwa operatora się zmienia ( a może się to zdarzyć) jest sporo dokumentacji z przeniesieniem konta.

Nie ma żadnej :) Miałem konto w Syncu, a później dostałem maila, że zmienia się nazwa i adres do logowania i logo. Dla klienta nie ma to żadnego znaczenia dopóki nie są wprowadzane zmiany w opłatach.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź