• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

które konto lepsze: mBank czy T-mobile?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 13:23
emotwicka napisał
Mi się z kolei średnio podoba nowy wygląd mbanku. Za dużo fajerwerków, jakieś odznaki... Zupełnie nie wygląda to jak konto. Tylko jakaś gra. Wolę prostsze, bardziej użytkowe serwisy,

Niemniej w tym przypadku założyłabym konto w mbanku. Nigdy nie zakładałabym konta u operatora telefonicznego. W przypadku kiedy nazwa operatora się zmienia ( a może się to zdarzyć) jest sporo dokumentacji z przeniesieniem konta.
Alec co zlego jest w fajnej grafice? Wiecej radosci w zyciu :D Co prawda ie jestem klientem mBank, ale lubie ich stronę, jest kolorowa, fajna po prostu i podobnie myslę, że byłoby z kontem -aplikacją. Ważne, żeby było darmowe. A jesli kolorowe to ok - nie mam nic przeciwko.
Cytuj
Antyk

Niezarejestrowani

23.3.2016 22:06
OlafLub napisał
Zastanawiam się, w którym banku lepiej założyć konto osobiste: ekonto w mBanku czy konto w t-mobile? To drugie jest niby oprocentowane na 3%, czyli całkiem sporo, no ale sam nie wiem, bo to nowa marka, niby wiem, że przejęła alior bank, ale mimo wszystko mam wątpliwości.
A co Państwo o tym sądzą? Używa ktoś?

Nie używałem tych dwóch Banków o których piszesz. Miałem okazję korzystać w Raiffeisen. konto Oprocentowanie czasami jest niższe od opłat za konto. Natomiast w Raif. jedyna opłata to ta za kartę w wysokości 3zł.
Cytuj
KorneliaDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 11:14
Antyk napisał
OlafLub napisał
Zastanawiam się, w którym banku lepiej założyć konto osobiste: ekonto w mBanku czy konto w t-mobile? To drugie jest niby oprocentowane na 3%, czyli całkiem sporo, no ale sam nie wiem, bo to nowa marka, niby wiem, że przejęła alior bank, ale mimo wszystko mam wątpliwości.
A co Państwo o tym sądzą? Używa ktoś?

Nie używałem tych dwóch Banków o których piszesz. Miałem okazję korzystać w Raiffeisen. konto Oprocentowanie czasami jest niższe od opłat za konto. Natomiast w Raif. jedyna opłata to ta za kartę w wysokości 3zł.
nie uzywałeś banków powiadasz:D
Cytuj
lutek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 13:04
Ty sie kornelia nie czepiaj slówek .Tylko coś na temat banków powiedz konkretnego.Ja mam jeszcze w T-mobile i szczerze odradzam .Pisałem juz to tutaj w którymś wątku.Oprocentowanie oszczędności w tym banku to jakiś żart.Dobrze ,że jeszcze bankomaty sa za darmo.Obsługa na infolinii miła ,ale niekompetentna.Poważnie myślę o zmianie tego banku na inny.Opłata od tego 300 zł jest od ubiegłego roku.
Cytuj
Antyk

Niezarejestrowani

25.3.2016 0:16
KorneliaDu napisał
Antyk napisał
OlafLub napisał
Zastanawiam się, w którym banku lepiej założyć konto osobiste: ekonto w mBanku czy konto w t-mobile? To drugie jest niby oprocentowane na 3%, czyli całkiem sporo, no ale sam nie wiem, bo to nowa marka, niby wiem, że przejęła alior bank, ale mimo wszystko mam wątpliwości.
A co Państwo o tym sądzą? Używa ktoś?

Nie używałem tych dwóch Banków o których piszesz. Miałem okazję korzystać w Raiffeisen. konto Oprocentowanie czasami jest niższe od opłat za konto. Natomiast w Raif. jedyna opłata to ta za kartę w wysokości 3zł.
nie uzywałeś banków powiadasz:D


Właśnie! Nie czepiamy się! Używałem bo używałem, bo tak ;) Co to jest 3% w skali roku ;) Marne grosze:) Mnie Raif zatrzymał i mam nadzieje, że nie zmienią warunków. A, to obiecali ;)
Cytuj
Odpowiedź