• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy opłaca się inwestować w bitcoiny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 13:05
Czy ktoś mógłby mi coś napisać na temat tej wirtualnej waluty? Jest chyba coraz bardziej popularna, można nią też płacić w różnych serwisach. Ale czy jest ona bezpieczna? Co jest jej gwarantem, skoro nie żadno państwo?
Czy ktoś z obecnych tu forumowiczów bawił się w kopanie bitcoinów i czy można w ten sposób osiągnąć jakieś wymierne zyski?
A może są też jakieś inne wirtualne waluty?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 14:09
Paru moich znajomych się w to bawiło ale na zabawie się skończyło. By zarabiać jakieś konkretne pieniądze na tym musisz przerabiać chore ilość i mieć dobry sprzęt albo nawet parę
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2015 15:19
Kiedyś się opłacało, bo było łatwiej zdobyć taka walutę i jeśli ktoś sobie kilka czy kilkanaście lat temu (nie wiem dokładnie, kiedy bitcoiny powstały) zachachmęcił tego trochę, to dziś jest prawdopodobnie bogatym człowiekiem. Sam się jakiś czas temu nad tym zastanawiałem, ale ostatecznie zrezygnowałem, bo potrzeba naprawdę dobrego sprzętu, który kopie walutę. A jeden bitcoin można kopać nawet kilkanaście godzin. To pewnie na prąd wydamy więcej.
Są co prawda specjalne 'kopalnie' czyli grupy komputerów, do których możemy się dodać, ale moim zdaniem więcej z tym zachodu, niż jest to warte.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 6:05
Nie inwestowałabym w bit coiny Obecnie ta waluta jest bardzo często używana do niecnych celów. Na przykład do obrotu narkotykami.
Poza tym nie jest są to żadne namacalne pieniądze. Jest to kolejna moda, która z czasem moim zdaniem po prostu padnie....
Cytuj
Odpowiedź