• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak mądrze zainwestować pieniądze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:23
Witam
Interesuje mnie mądra inwestycja 20 tysięcy złotych. Zależy mi na pełnej gwarancji kapitału. Dobrze by było gdyby pieniądze nie były obarczone żadnymi opłatami np. za wcześniejsze wypłacenie czy zarządzanie. Szukam dobrej lokaty, konta oszczędnościowego lub funduszu z ochroną kapitału. Możecie mi coś polecić?
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:47
Nie wiem czy znajdziesz lokatę z której będziesz mogła wyjąć pieniądze przed czasem bez żadnych konsekwencji. Przeglądając to forum trafiłem na informacje o lokacie mobilnej może ona by cię zainteresowała? Tylko z tego co pamiętam można na nią wpłacić tylko 10 tysięcy. I można założyć tylko jedną taką lokatę.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:40
Z tego co wiem to w BGŻ jest lokata inwestycyjna z gwarancją kapitału. Może zapoznaj się z ich ofertą. Przypuszczam, że inne banki też mają w swojej ofercie jakieś korzystne lokaty. Najlepiej udaj się do kilku banków i wypytaj o lokaty jakie mają. Doradca na pewno wszystko ci wyjaśni i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:54
W Expanderze też jest lokata z zabezpieczeniem kapitału. Nazywa się chyba "Mistrzowska Trójka" i umowę podpisuje się na okres od 34 do 48 miesięcy. Podobno zarabia się zarówno na wzrostach jak i na spadkach. Ale z tego co wiem to nie jest lokata inwestycyjna tylko strukturyzowana. Nie wiem czy one się czymś od siebie różnią.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 19:33
Ja stawiałabym na konto oszczędnościowe. Wydaje mi się że to an chwilę obecną najpewniejszy zysk. Po za tym w każdej chwilę będziesz mogła dołożyć lub wyjąć pieniądze bez żadnych opłat za to a jak kojarzę to w jakimś banku takie konto jest dość wysoko oprocentowane.
Cytuj
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:00
NO konto oszczędnościowe to jest bardzo dobry pomysł. Sama słyszałam ze na chwile obecną niektore konta oszczędnościowe są lepiej oprocentowanie niż niejedna lokata a mamy przy takim koncie większe możliwości. Tylko mało osób jeszcze o tym wie i dlatego tak decydują sie na lokaty.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:49
teraz jest dobry czas na kupownie jednostek uczestnictwa w TFI - szczególnie w funduszach akcyjnych i zrównoważonych, ponieważ ich warość z powodu osłabienia giełdy znacznie spadła. (niektóre nawet o 20%) Czyli można tanio kupić a dodatkowo TFI dają możliwość szybkiego wyjęcia części bądź całości ulokowanego kapitału
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 7:21
Co to jest TFI? Nigdy o tym nie słyszałam. Gdybym miała jakieś oszczędności to bym założyła konto oszczędnościowe. Teraz można na nim naprawdę sporo zarobić. Niestety wszystko co mieliśmy poszło na wkład do kredytu. Lokaty moim zdaniem już nie przynoszą takich zysków jak kiedyś.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:04
zuza napisał
Co to jest TFI? Nigdy o tym nie słyszałam. Gdybym miała jakieś oszczędności to bym założyła konto oszczędnościowe. Teraz można na nim naprawdę sporo zarobić. Niestety wszystko co mieliśmy poszło na wkład do kredytu. Lokaty moim zdaniem już nie przynoszą takich zysków jak kiedyś.

ja też nie miałem pojecia co to jest TFI ale na internecie znalazłem coś takiego:

"Skrót ten oznacza Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jest instytucją założoną w celu tworzenia i zarządzania funduszami inwestycyjnymi swoich Klientów. Zadaniem naszych, najwyższej klasy specjalistów jest inwestowanie, w taki sposób, aby Klient zyskał jak najwięcej."
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:23
o kurde nie wiedziałem że jest cos takiego jak Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Musze się bardziej zagłębić w ten temat. Może z racji tego że nie jest to aż tak popularne to mam większe szanse na pewniejszy zysk. Co o tym myślicie? Ktoś wie coś więcej na ten temat?
Cytuj
Odpowiedź